[Wyjaśnione] aplikacja na telefon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25105
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25105

Guest
Witam. Mam problem z aplikacją na telefon, którą ściągnąłem z google play na mój telefon. Mam telefon huawei Y530-U00, procesor- dwa rdzenie 1,2GHz
pamięć RAM - 512MB
pamięć tel. - 1,45GB, 4,00 GB łącznie
wersja systemu android - 4.3

I niestety ta aplikacja mi nie działa tak jak powinna. Tzn. informuje o atakach, ukończonych budynkach itp. ale nie mogę normalnie grać na niej ponieważ po minucie lub nawet nie, wiesza się i pojawia się komunikat :brak odpowiedzi i trzy opcje: zaczekaj, wróc i wyjdź (czy coś takiego), lub od razu się robi czarny ekran i się wyłącza.

To jest wina telefonu, że ma za mało RAM, czy czego? bo jak czytałem to ta aplikacja już działa od wersji systemu android 2,3,3 i nowsze, czyli u mnie powinna chodzić.

Jeśli to wina telefonu to proszę o informacje jaki mam sobie w przyszłości kupić telefon i z jakimi parametrami by ta aplikacja funkcjonowała prawidłowo.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser26320

Guest
Witam. Mam problem z aplikacją na telefon, którą ściągnąłem z google play na mój telefon. Mam telefon huawei Y530-U00, procesor- dwa rdzenie 1,2GHz
pamięć RAM - 512MB
pamięć tel. - 1,45GB, 4,00 GB łącznie
wersja systemu android - 4.3

I niestety ta aplikacja mi nie działa tak jak powinna. Tzn. informuje o atakach, ukończonych budynkach itp. ale nie mogę normalnie grać na niej ponieważ po minucie lub nawet nie, wiesza się i pojawia się komunikat :brak odpowiedzi i trzy opcje: zaczekaj, wróc i wyjdź (czy coś takiego), lub od razu się robi czarny ekran i się wyłącza.

To jest wina telefonu, że ma za mało RAM, czy czego? bo jak czytałem to ta aplikacja już działa od wersji systemu android 2,3,3 i nowsze, czyli u mnie powinna chodzić.

Jeśli to wina telefonu to proszę o informacje jaki mam sobie w przyszłości kupić telefon i z jakimi parametrami by ta aplikacja funkcjonowała prawidłowo.

Pozdrawiam.


Mam dokładnie to samo.
Telefon - Samsung Galaxy Core 2
 

DeletedUser19286

Guest
Witam. Mam problem z aplikacją na telefon, którą ściągnąłem z google play na mój telefon. Mam telefon huawei Y530-U00, procesor- dwa rdzenie 1,2GHz
pamięć RAM - 512MB
pamięć tel. - 1,45GB, 4,00 GB łącznie
wersja systemu android - 4.3

I niestety ta aplikacja mi nie działa tak jak powinna. Tzn. informuje o atakach, ukończonych budynkach itp. ale nie mogę normalnie grać na niej ponieważ po minucie lub nawet nie, wiesza się i pojawia się komunikat :brak odpowiedzi i trzy opcje: zaczekaj, wróc i wyjdź (czy coś takiego), lub od razu się robi czarny ekran i się wyłącza.

To jest wina telefonu, że ma za mało RAM, czy czego? bo jak czytałem to ta aplikacja już działa od wersji systemu android 2,3,3 i nowsze, czyli u mnie powinna chodzić.

Jeśli to wina telefonu to proszę o informacje jaki mam sobie w przyszłości kupić telefon i z jakimi parametrami by ta aplikacja funkcjonowała prawidłowo.

Pozdrawiam.

W tym przypadku, no może poza regularnym czyszczeniem pamięci telefonu, widzę problem z aktualizacja systemu android. Aktualny jest w tej chwili android w wersji 6.0. Warto sprawdzić czy wszystkie aplikacje są na bieżąco aktualizowane, także google play i oczywiście grepolis app.
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie jest 5.0 i aktualizować do 6.0 nie chce...ale apka działa normalnie :)
 

DeletedUser19286

Guest
U mnie jest 5.0 i aktualizować do 6.0 nie chce...ale apka działa normalnie :)
Tak na razie działa, ale aktualizacje na mobilki są robione stale i opierają się na (w miarę oczywiście) jak najnowszym androidzie. Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, który mamy często zgłaszany. Otóż producenci telefonów często modyfikują androida według swoich potrzeb ( powstają wtedy jakieś jello itp hybrydy systemu) i to także może powodować konflikty.

Radzę zadbać o pamięć w telefonie i aktualizować wszystkie programy. Tutaj nie wyjaśnimy konkretnej przyczyny. Jeśli pomimo naszych działań nadal apka nie działa, to proszę napisać ticketa podając wszystkie możliwe dane, a jeśli jest możliwość to dodanie screena.
 

DeletedUser25105

Guest
dobrze, dziękuję za rady. spróbuję zaktualizować androida, choć nie wiem jak, ale poszukam i zobaczymy.
 
Do góry