[Nie można powtórzyć] Aplikacja nie działa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26162
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26162

Guest
Witam mam LG L90 aplikacja działała aż do aktualizacji. Teraz gdy wchodzę gra się włącza, ale po chwili się zawiesza i wyskakuje komunikat, że gra nie odpowiada. Straciłam przez to już 1 miasto, a drugie jest przejmowane. Jak tak dalej będzie to przestanę grać, bo nie będzie jak. 90% czasu jestem na apce!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Ja wchodziłem na apkę jeszcze 2h temu jak mecz oglądałem w tv i normalnie działało wszystko...
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Witam mam LG L90 aplikacja działała aż do aktualizacji. Teraz gdy wchodzę gra się włącza, ale po chwili się zawiesza i wyskakuje komunikat, że gra nie odpowiada. Straciłam przez to już 1 miasto, a drugie jest przejmowane. Jak tak dalej będzie to przestanę grać, bo nie będzie jak. 90% czasu jestem na apce!
Zresetuj mobilka. Sprawdź aktualizację. Wyczyść pamięć telefonu. Powinno być dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Ja mam też LG, lecz L65. Pomimo że wersje podobne, u mnie wszystko dobrze działa. Apkę mam kilka miesięcy i działa bez zastrzeżeń. Do tej pory nic większego nie wynikało oprócz "Aplikacja Grepolis przestała działać". Można wówczas złożyć raport, bądź ponownie włączyć grę. Nie wiem co jest spowodowane błędem występującym u ciebie. Może niestabilność? Jaką masz wersję android i jaką kartę pamięci posiadasz? Jeżeli nie da się jej dalej włączyć to pozostaję zrobić reinstalla, usunąć rzeczy zapychające kartę pamięci. Miałem taki błąd kiedyś na Samsungu, wyczyściłem dane, zrobiłem reinstalla a problem się uspokoił. Myślę, że przyczyną unieszkodliwienia błędu była po prostu aktualizacja do kolejnej wersji.
 

DeletedUser26162

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Ja mam też LG, lecz L65. Pomimo że wersje podobne, u mnie wszystko dobrze działa. Apkę mam kilka miesięcy i działa bez zastrzeżeń. Do tej pory nic większego nie wynikało oprócz "Aplikacja Grepolis przestała działać". Można wówczas złożyć raport, bądź ponownie włączyć grę. Nie wiem co jest spowodowane błędem występującym u ciebie. Może niestabilność? Jaką masz wersję android i jaką kartę pamięci posiadasz? Jeżeli nie da się jej dalej włączyć to pozostaję zrobić reinstalla, usunąć rzeczy zapychające kartę pamięci. Miałem taki błąd kiedyś na Samsungu, wyczyściłem dane, zrobiłem reinstalla a problem się uspokoił. Myślę, że przyczyną unieszkodliwienia błędu była po prostu aktualizacja do kolejnej wersji.
Ja mam apkę ponad miesiąc do tej pory śmigała super, ale 4.11 podobno była jakaś aktualizacja i od tamtej pory wygląda to tak, że aplikacja pochodzi 2 min po czym gra się zawiesza wyskakuje komunikat "gra nie odpowiada". Android mam zaktualizowany do wersji 5.0.2. Nowszej na mój tel nie ma. Na karcie wolnego miejsca 6,97GB. Reinstalowałam grę już 3 razy. Nic to nie daje. Poświęciłam tyle czasu na obronę miasta, przez 2 tyg się broniłam, a wczoraj je straciłam. Dzisiaj o 15 wchodzi kolon na kolejne. Jak tu grać. Trzeba to chyba olać i tyle!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Jeżeli tak wygląda sytuacja, to kompletnie nie mam pojęcia co robić. Może przydała by się pomoc supportu. :/
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Aplikacja nie działa

czy przy reinstalowaniu aplikacji usuwana była jej pamięć podręczna i cała aplikacja?
 
Do góry