[Naprawiony] [Aplikacja] Odświeżanie mapy

  • Rozpoczynający wątek WhyDuckk
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Korzystam tylko z aplikacji, gdyż nie mam dostępu do komputera i mam pewien problem. Nie odświeżają mi sie punkty posiadane przeze mnie jak i innych ani nowe miasta w ogóle nie pokazują mi sie. Wielokrotnie Odinstalowalem aplikacje, wyloguj - zaloguj i nic :/
 

DeletedUser26609

Guest
Aż tak drastycznego problemu nie mam, ale ostatnio zauważyłem, że nie są na bieżąco odswiezane zmiany właściciela miasta, tak samo gdy Podbijam miasto, to długo ma ono grafikę buntu, czyli te płomienie. Tozsamo jest z szarakami, ostatnio ktoś tam popełnił szarakiri, na kompie widoczne normalnie, a na apce przez 24h i wiele zalogowan nie było zmiany i nadal wiochy te miały 'starego właściciela '.
 

DeletedUser21146

Guest
U mnie podobnie, miasto zostało już dawno pokolorowane na czerwono, a na apce było jeszcze kilka dni niebieskie. To może bardzo zmylić.
 

DeletedUser5

Guest
Póki co powrócił błąd z wyświetlaniem skolonizowanych miast, ale przetestujemy też odświeżanie mapy w innych sytuacjach. Problem polega na tym, że takie błędy nie zawsze da się powtórzyć, dlatego jeśli to możliwe, to byłabym wam bardzo wdzięczna, gdybyście mogli przesłać zrzut ekranu, na którym widać błąd. Jeżeli nie chcecie go udostępniać publicznie, możecie wysłać go do mnie w prywatnej wiadomości lub w zgłoszeniu do obsługi gry. Prosiłabym również o podanie waszego nicka w grze, świata oraz nazwy miasta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Screenshot_2016-08-15-20-08-42.png Screenshot_2016-08-15-20-08-45.png Screenshot_2016-08-15-20-08-49.png Screenshot_2016-08-15-20-08-42.png Screenshot_2016-08-15-20-08-45.png Screenshot_2016-08-15-20-08-49.png


Screeny zrobione przed chwilą, na 2 i 3 widac różnice punktów zas na 1 w lewym rogu na wolnym miejscu jest nowa wioska a mi jej nie pokazuje.
 
Do góry