[Naprawiony] Aplikacja zamula

Ostatnio notorycznie gra mi zamula na aplikacji. Często po chwilowym wygaszeniu ekranu. Wyczyszczenie pamięci nic niedało. Przy ponownym uruchomieniu aplikacji wszystko wraca do normy jednak często się zdarza niespodziewanie i jest to bardzo uciążliwe. Miasta zmieniają się z opóźnieniem. Na mapie świata przesunięcie widoku jest nie wykonalne. Jakakolwiek lista, forum, czy wybór jednostek do szkolenia ogranicza się do widoku maximum w dół lub maximum w górę. Nie da się zapanować nad wycelowaniem w środek konkretnej listy. Niestety Ale zdjęcie nie pokaże problemu A nie mam możliwości na telefonie uchwycenia tego filmikiem.
 

DeletedUser29238

Guest
Żeby jakoś zaradzić, potrzebna jest dokładna specyfikacja telefonu i systemu operacyjnego.
 
Samsung Galaxy Grand Neo Plus I9060I
System operacyjny
Android 4.2 Jelly Bean
Pamięć RAM
1 GB
Co jeszcze jest potrzebne?
 

DeletedUser29238

Guest
Gra wymaga minimum 2GB RAM. Tu bym szukał przyczyny. Jeśli jest dostępna aktualizacja Androida do 5..., równiez bym polecał.
 

DeletedUser23967

Guest
aplikację przed samym eventem skopaliście bo wcześniej działało większości ok, więc to nie byla nagle wina telefonów i nawet te z 2GB RAMu z androidem 6 i wyżej wywalały graczy przy rekrutacji, próbach zmiany miast, wysłanie wojska albo ucieczka graniczyła z cudem wykopując niektórych po 3 razy w ciągu 5 minut a rady typu zmień sobie pan telefon nie były celne bo to nie bylo u jednej czy dwóch osób, a ta ostatnia aktualizacja to już jest tak wypasiona ze ,jak komuś nie skopała gry poprzednia aktualizacja to ta co wisi w sklepie google play aktualnie zrobi to na pewno

i dlaczego teraz za każdym razem logowania wyskakuje takie coś?
przepraszam za kazdym wyjsciem z gry i po wejsciu spowrotem to wyskakuje

ldc6p12ytz0x.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Z jednej strony gracze narzekają, że w aplikacji nie ma tej czy innej funkcji. Jak się pojawi, to jest problem z RAM. Coś za coś. Jeśli się wprowadza jakąś funkcję, to trzeba się liczyć z tym, że aplikacja będzie miała większe wymagania sprzętowe.
 

DeletedUser23967

Guest
to jest w aktualnej aktualizacji dlatego zamula? i poprosimy o specyfikację co musi mieć telefon żeby móc grać normalnie w takim razie oprócz 2GB ramu bo tyle sporo osób ma a na mniejszych tez chodziła bez problemu do czasu aktualizacji przed eventem

16zfxtslyfq7.jpg
 

DeletedUser29238

Guest
Co do komunikatu o powiadomieniach wymuszonych, oznacza, że takowe są włączone (wiadomości push).
 

DeletedUser23967

Guest
do aktualnej aktualizacji tego komunikatu nie było a tez były, a teraz to coś wyskakuje i aplikacja zamula, klatkuje,
czy jak wychodzi się z aplikacji to juz powiadomienia push w takim razie nie działają? bo napisałeś dokładnie to samo co jest w wyskującym komunikacie

jeszcze dodam trochę tego co się działo i dzieje

k13u9hgmqfwe.jpg


2812nm0yos6v.jpg


h3sccl2vhf04.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Przekażę uwagi do osób zajmujących się aplikacjami i aktualizacjami. Dziękuję. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne.
 

DeletedUser22713

Guest
mi jeszcze apka wywalw jakies chore wartisci pw w raportach, dzisiaj np 14,5k za jeden atak
 

DeletedUser23967

Guest
z niektórymi pisałeś już w ticketach to te uwagi juz powinny być
dawno zgłoszone chyba ze tickety są pod dywan zamiatane skoro tyle osób zglaszało bo połowa ludzi juz olała i jak ma napisać i ciągle słyszeć ze to wina telefonu albo złej pogody w Afryce tylko nie aktualizacji to nie pisze wcale po co się denerwować a problem z pierwszego posta jest po aktualizacji co rzucili 30 października więc nie tylko on jeden ma ten problem, moze kolejna aktualizacja naprawi nawarstwione problemy albo dobije :)
 

DeletedUser29238

Guest
Co do wartości PW w raportach, to w sobotę poszło zgłoszenie do techników w tej sprawie. Aplikacja może pokazywać zawyżoną ilość punktów walki. Jeśli chodzi o indywidualne konto, proszę o zgłoszenie do Supportu pod tym linkiem. Zostanie to na pewno sprawdzone i wyjaśnione.
 

DeletedUser23967

Guest
no to coś nie tak jest bo na telefonie z apką w wersji 2.174.0 pokazuje pkt prawidłowo bo na zmysłach kopane

28xhfxoc1uvg.png


ten sam raport z drugiego telefonu po aktualizacji do 2.175 czyli tej z 30 października tej "zamulająco nie dająco się grać"

bc9bw9q5g5i6.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23967

Guest
jak na tą samą grę to dziwnie się patrzy w zależności od wersji aplikacji którą ma się na telefonie, na wersji 2.174 nie muli a na 2.175 zamula i są te problemy z pierwszego posta + 2 rózne naliczenia punktów
oba telefony z takim samym ram-em i zamula na telefonie z nowszym androidem PO AKTUALIZACJI i nie jest to problem z telefonem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hm wątpię by był to problem Ramu. Mogę godziny spedzic na apce ale wystarczy że na chwilę zgasnie mi ekran. Nic wielkiego, a gra się kopie. Do czasu ostatniej aktualizacji działało bez zarzutów. Gdyby ram był tu problemem to cały czas by przeszkadzało w rozrywce. Również mam ten komunikat przy starcie oraz przekłamane pw. Rozumiem że z czasem konieczna może być zmiana telefonu, ale na tym polega optymalizacja i statystyki by dostosować aplikacje pod większe grono graczy.
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę pamiętać, że aplikacja nie jest podstawową platformą do gry, a jedynie dodatkiem do wersji przeglądarkowej.
 
a ja mam propozycje , wypuście dodatkową aplikację tylko i wyłącznie z powiadomieniami o atakach ;) bez niczego więcej ;)
ja osobiście z apki nie korzystam (nie gram na niej- mam od tego teamviewera) służy mi wyłącznie do powiadomień .
 

DeletedUser22713

Guest
Co Ci daje wiedza o ataku jeśli nie możesz zareagować?
 
Do góry