[Naprawiony] Aplikacja zamula

Muszę przyznać że taka wypowiedź jest zajebistym strzałem w stopę. Przy zgłoszeniu błędu wyraźnie technicznego przyznać się do nienzainteresowania się problemem. Może kilka lat temu taka odpowiedź była by zrozumiała, ale dziś kultowe stare gry przeżywają dzięki aplikacjom mobilnym drugą młodość. Twórcy prześcigają się w produkcji, można znaleźć kilka wersji jednej gry. Popularność aplikacji mobilnych wręcz nie pozwala na takie odpowiedzi. Nie wyobrażam sobie odpowiedzi banku: aplikacja jest tylko dodatkiem do do naszych usług, zapraszamy do naszej placówki na końcu miasta. Ta aplikacja pozwala na szybką reakcję na atak. Więc się nie dziwię że wiele ludzi rezygnuje z gry ponieważ ich poświęcony czas na grę idzie na marne, bo błędy wyskakujące dla zespołu grepolis nie są takie ważne. Przecież aplikacja nawet mogła by prześcignąć wersję przeglądarkową
 
To prawda, aplikacja szwankuje od ponad 2-3 tygodni, może i lekko więcej, prawie zero alarmów, a jak już sie trafi jakiś, to po wyczyszczeniu połowy miast przez wroga. Za co my wam płacimy??? Sie ja pytam, makrele przytulają kasiorkę, więc niech to szybciutko naprawią polskimi rączkami. Nie dość że najdroższa gra na necie, to jeszcze BUBEL!
 
view

A tak wygląda event na apce...
https://drive.google.com/file/d/1wXv1ClMUvw-8AaZsMKQJMhw1NjLPEiqU/view?usp=sharing
 
moje problemy z aplikacją zaczęły sie w sierpniu po kolejnej aktualizacji gry

korespondencja z supportem dała tylko tyle, że uświadomili mi, że problem wynika z faktu , że na urządzeniu mobilnym mam tylko 1 GB RAM-u

Jednak zastanawiam się cały czas czy te problemy moga mieć związek z iloscią miast na danym serwerze .
Gram póki co tylko na jednym serwerze gdzie miałem w sierpniu 80 parę miast, teraz jest więcej .

Zastanawiam się jak to będzie wyglądało na nowym swiecie, który startuje 14 listopada

Jeżeli nie ma ten problem związku z ilością miast to dotyczy wielu graczy .


Ostatnio bardzo popularne stały sie na forum ankiety , więc moze czas na kolejną związaną z wprowadzeniem odchudzonej wersji gry na mobile , tak aby były dostepne 2 wersje na mobile .
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Wiadomo, świat idzie do przodu. Technologia też. Pojawia się coś takiego jak zużycie technologiczne i tu jest problem 1 GB.
Wersja mobilna zawiera coraz więcej możliwości, co wpływa na obciążenie gry.
 

DeletedUser23967

Guest
gorzej wygląda jak od 5 lat każdą aktualizację z błędami zwala się na telefony, 2 lata temu w wakacje przez miesiąc nie działała jak był event,2 lata z rzędu w grudniu się wykrzaczała jak odpalalali koło i nie dało się zalogować i jak zwykle te samo tłaczenie niech klienci wymienią telefony co nic nie dawało
podajcie oficjalnie jakie parametry ma mieć urządzenie zeby gra na aplikacji chodziła bez zacięć które są obecnie i nawet aktualizacja z 7 listopada tego nie naprawila

a oficjalnie w sklepie google play podane są te informacje co do telefonów

Wymaga Androida
4.1 i nowsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Panie Sapcio, nie dość że walimy niemiaszkom kupę kasy, to jeszcze nie będziemy co roku zmieniać telefonów na ich widzimisię!!! Tu już i tak dokończę,gdzie gram i walę tą grę, już całkiem spadła na psy! Już mi bokiem wychodzą te co tygodniowe aktualizacje....zero alarmów, błędy co chwila nowe etc, po co mam się denerwować i płacić za BUBEL.
 
jednak w moim przypadku problem był ewidentnie związany i ilościa posiadanych miast

kilka dni temu straciłem około 30 miast i mam obecnie na jednym z serwerów 70 miast , i od razu zniknęły problemy z aplikacją

aplikacja z 1 GB śmiga bez problemów

zamierzałem szybko straty odrobić , ale teraz waham się
wolę jednak mieć komfort niż stresa z niedziałąjąca prawidłowo aplikacją
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Przekażemy uwagę, że granie z większą ilości miast i akcji na telefonach z 1 GB jest niemożliwe.
Poprosimy, aby zmienili kod czy coś, aby uniknąć problemy.
Tyle możemy zrobić.
 

DeletedUser23967

Guest
na 2GB z 32 Ram z 1 miastem też się nie da :)
i na 3GB tez zamula
 

DeletedUser23967

Guest
a i uwaga do obozu bandytów po najnowszej aktualizacji bo też im się kod zamienił albo wykasował, jest coś skopane bo zamiast możliwości ponownego wysłania wojska wskakuje odbiór drugiej nagrody

bc0eqdz5hhjc.png



06e1aa6dfnrc.png



ipyv4y8t75sn.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23967

Guest
czy to dalej problem z ramem czy jednak coś skopane bo gracz jest na grze, pisze nawet, a apka twierdzi ze jednak nie ma go i nie było powyżej 2 dni?

t10xou03fgrh.png


ibt1phfcy17g.png
 
Do góry