Aplikacje na telefon informujace o atakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11778
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11778

Guest
WITAM.
to jest jakieś nieporozumienie z tymi aplikacjami info. graczy o atakach na ich miasta zniechęcacie przez to wiekszość graczy co TEAM GREPLIS ma zamiar z tym zrobić?
Pozdrawiam i czekam na szybka odp.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wszystkich zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Team nie ma tu nic do gadania :p
I do Grepolis zniechęcają inne rzeczy, np: Skracanie czasu budowy, zmniejszanie kosztów budowy itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Zgadzam się z gildonem, a i, czemu to jest złe? ja mam to na komórce non-stop, nawet w nocy pomaga :p
A co do skracania budowy i zmniejszania kosztów to to naprawdę jest do niczego, szkoda że na forum jest regulamin :(

Hej team, może zrobicie jakiś temat "burdel" gdzie będzie można robić wszystko a regulamin będzie taki:
1. Sami tworzymy regulamin.
2. Patrz punkt pierwszy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zgadzam się z gildonem, a i, czemu to jest złe? ja mam to na komórce non-stop, nawet w nocy pomaga :p
A co do skracania budowy i zmniejszania kosztów to to naprawdę jest do niczego, szkoda że na forum jest regulamin :(

Hej team, może zrobicie jakiś temat "burdel" gdzie będzie można robić wszystko a regulamin będzie taki:
1. Sami tworzymy regulamin.
2. Patrz punkt pierwszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

WITAM.
to jest jakieś nieporozumienie z tymi aplikacjami info. graczy o atakach na ich miasta zniechęcacie przez to wiekszość graczy co TEAM GREPLIS ma zamiar z tym zrobić?
Pozdrawiam i czekam na szybka odp.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wszystkich zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat.

...fajna sprawa ta apka,teraz nawet w podróży można odetchnąć z ulgą jak ktoś duzo jeżdzi...a tobie radze kup komórke hehehe
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Według mnie dobrze że są powiadomienia o atakach, dzięki temu można w spokoju zająć się innymi rzeczami, powiadomienie o atakach jest po to by informować o atakach gdy nas nie ma, a w tym czasie jesteśmy np. w pracy, na spacerze, szkole czy na wakacjach i nie mamy dostępu do komputera. Ludzi aż tak bardzo to nie zniechęca(przecież każdy może z tej aplikacji korzysta). Do grepolis zniechęca coraz więcej funkcji premium(które są od razu dodawane do każdej nowości, ale po co?) z pomocą których można zrobić wszytko tylko trzeba mieć wystarczającą ilość złota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Do grepolis zniechęca coraz więcej funkcji premium(które są od razu dodawane do każdej nowości, ale po co?) z pomocą których można zrobić wszytko tylko trzeba mieć wystarczającą ilość złota.
Bez złota też mozna wszystko zrobić tylko więcej czasu potrzeba a jak kogos stać na złoto to dobrze bo serwery muszą zarabiać na siebie no i programiści też nie pracują za darmo ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Ciekawe czy gralibyście w szachy gdyby wróg miał aplikację przewidującą wasze ruchy, a za niewielką opłatą mógłby sobie wskrzeszać królówkę. Ciekawe.
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Ciekawe jest to dlaczego to Ci przeszkadza ?
Wróg wie o ataku i może się przygotować , nie sztuka wsadzić kolona kolesiowi który śpi lub jest w pracy/szkole ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Nie sztuka wygrać w szachy z kolesiem, który nie wie jaki ruch wykonasz... tak tak.

Byś cokolwiek wiedział o grach przeglądarkowych to zrozumiałbyś, jakim absurdem jest ta aplikacja. Wsadzanie kolona to jest nic, to jest ostrzeżenie przed KAŻDYM atakiem.

W przypadku walki z graczami topowymi (bić farmy prawie każdy umie) zawsze liczyło się trafienie w ten moment, w którym akurat typa mogło nie być. I tak, często jedna wycelowana akcja potrafiła wykluczyć delikwenta z gry. A teraz? Nie dość, że obecne od początku grepo potężne bonusy do defa zostały niezmienione, to obrońcy mają dostęp do grepolis zawsze i wszędzie, a żaden atak nie umknie ich uwadze. Defensywna gra stanie się jeszcze bardziej defensywna, element zaskoczenia przestaje istnieć - już się w ogóle nie opłaca atakować ogarniętych ludzi. Lub podpada to pod masochizm.

Za każdym update'm mniej okazji do myślenia, a więcej do bezmózgiego wykorzystania złotych monet.

I ciekawe ile $$$ dostało inno od producentów srajfonów, za tak piękną zachętę do ich kupna. Bo dlaczego ta aplikacja nie jest dostępna rzeczywiście dla każdego (bo zapewne każdy grający w grepo ma kompa) pozostaje słodką tajemnicą. Ale równe traktowanie graczy po raz kolejny w formie.

I nie, ten post to nie płacz bo mi nie idzie, gdyż na znacznej większości serwerów na których grałem byłem top1 agresorów. To tylko moja opinia na temat degradacji poziomu tej niegdyś świetnej gry, przez kolejne "mądre" zabawki. QQ
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Według mnie dobrze że są powiadomienia o atakach, dzięki temu można w spokoju zająć się innymi rzeczami, powiadomienie o atakach jest po to by informować o atakach gdy nas nie ma, a w tym czasie jesteśmy np. w pracy, na spacerze, szkole czy na wakacjach i nie mamy dostępu do komputera. Ludzi aż tak bardzo to nie zniechęca(przecież każdy może z tej aplikacji korzysta). Do grepolis zniechęca coraz więcej funkcji premium(które są od razu dodawane do każdej nowości, ale po co?) z pomocą których można zrobić wszytko tylko trzeba mieć wystarczającą ilość złota.

Co za absurd. Siedzę w szkole - bing! Informacja, że jestem atakowany. No to na lekcji włączam srajfona i dawaj bronimy się, najwyżej nie będę wiedział co jest na zadanie domowe.
Inna sytuacja: jestem z dzieckiem na spacerze, opowiada mi o szkole, o miłości, którą poznał a ja, dobry tatuś - czekaj, czekaj synku - tylko sobie deffa wstawię bo mnie niegodziwcy atakują! Jeszcze inna: Leżę sobie na plaży, oj Boże, ale słońce daje czadu, pipipi - przerwa. I ostatnia: "Kochanie, ależ dzisiaj jesteś podekscytowany, chodź no tutaj mój niegrzeczniuchu" - "Czekaj Słonko, co ma stać nie utonie, tylko muszę sprawdzić coś w grze bo atakują..." To, że masz powiadomienie sprawia, że NIE MOŻESZ w spokoju robić tego co chciałeś robić, bo jesteś świadomy, że coś się dzieje. Niewiedza jest błogosławieństwem.

Zakładając, że przeciwnicy mają równe ilości miast element zaskoczenia był jednym z kluczowych fragmentów układanki mającej na celu zdobycie miasta. A teraz proszę, po co atakować jak odpalę sobie apkę i będę się bronił a frajerzy niech się rozbijają o mój mur :). Ale to jest na rękę Inno bo potem wariaci odpalają megaprodukcję jednostek i skracają straconego offa na potęgę. Są pieniążki ;).

ps. Mam smartphone'a i nie mam tej aplikacji. Czemu? Bo jak mam możliwość to gram a jak nie mam możliwości to znaczy, że robię coś innego i ciągłe pipipipi na pewno mi nie pomoże.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Ja nie mam Neta na spacerze, bez przesady, a na lekcji to nauczyciel co rusz wychodzi i można łatwo się obronić, i przy okazji zobaczyc co jest zadane:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Człowiek się eksploatuje, pokazuje przykłady, a potem ktoś przyjdzie, nie zrozumie co napisałeś i jeszcze odpisze.

Ech...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Uczepiliście się "przewidywania ruchów", równie dobrze można zrobić ograniczenie czasowe pobytu online bo jak ktoś nie ma życia i siedzi 24/7 na grepo, to zna każdy wasz ruch.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Nie ma ludzi, którzy siedzą 24/7, bo to fizycznie niemożliwe (pomijając multi, ale tych chrzanić z góry na dół)

Nawet największe przekoksy mają kilka godzin słabości podczas tygodnia. Mieli. Bo teraz można więcej afkować, a jak coś się będzie działo, to powiadomienie otrzymamy.

Grepolis na dno patrzy do góry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Grepolis to była kiedyś gra strategiczna - teraz już nie jest, bo o żadnej strategii nie może być mowy. Jedyną strategią może być przejmowanie szaraków, których teraz coraz więcej wokoło. No właśnie - pipipi i zaglądam sobie w pracy, w szkole a potem tracę pracę, zostaję na kolejny rok w tej samej klasie - dramaty ludzkie, rodzinne a miała być rozrywka. Kto ma trochę rozumu w głowie i instynktu samozachowawczego, poszuka sobie innej rozrywki. Zły kierunek obrali sobie zarządzający - szkoda że wypaczyli sens tej gry.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

mam na telefonie to powiadomienie i powiem tak, strasznie mi zżera baterie a po drugie jak śpię to i tak nic nie słyszę haha.

Co do walki z osobami co używają -- jest na nich sposób, wystarczy pomyślec
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Aplikacje na telefon informujace o atakach

Co do walki z osobami co używają -- jest na nich sposób, wystarczy pomyślec

Jasne, że są sposoby, żeby cwaniaczków obejść z boku. No ale muszę, się tez zgodzić tym co napisali @Alex i szczególnie @egrabow.
 
Do góry