Archiwum/kosz wiadomości;.

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

Którą opcję wybierasz ?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł dotyczy stworzenia nowej zakładki w wiadomościach - kosz lub też archiwum .

1. Zawsze gdy kasujemy wiadomości będą one trafiać do kosza gdzie będą sobie leżeć tak długo aż ich nie usuniemy ostatecznie .
2. Jesteśmy teraz w wiadomościach , na samym dole po prawo mamy "usuń" , chodzi o to by obok była też opcja przenieś (oczywiście wiecie gdzie , raczej - do archiwum) . Tam wiadomość będzie tak samo długo leżeć aż się jej samemu nie usunie .

W trakcie gdy wiadomość jest w koszu/archiwum możemy tam jedynie kontynuować naszą korespondencję . Nie będzie można tam tworzyć nowych pw ani nic innego . Jeśli ktoś myśli że gdy pw będzie w koszu/archiwum i ktoś napisze znowu , ona nie przejdzie do tej głównej zakładki , będzie w tym miejscu w którym była .

Trudno to jakoś mi opisać :) Mi ostatnio takie coś by się przydało bo przez przypadek nie dość że usunie się wiadomość to nie pamiętam z kim pisałem . Ehh ;)

Głosujcie i komentujcie ;P Prosiłbym jedynie team by szybko zaakceptował lub odrzucił propozycje . To tyle :)

Pozdrawiam S007 :)

Ps. można by wprowadzić też limit dla wiadomości .jak na forum , do 50 . Jeśli więcej będzie nieprzeczytanych będą w stanie oczekiwania . A co to znaczy ? Będziemy mieli pierwsze przysyłane 50wiad. , jest jeszcze 16 do odczytania , żeby móc to zrobić musimy skasować 16 pw z tych co już są . Nikt raczej mieć nie będzie miał więcej niż 50pw nie przeczytanych (chyba że go nie ma od początku gry :)) wiec tu obojętnie z tym .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Archiwum/kosz wiadomości.

w zasadzie mi to obojętne... wiadomości i tak nigdy nie kasuje - zawsze mogą się w przyszłości przydać.

jeżeli kasuję, to wtedy wiem że z niej nie mam zamiaru z niej korzystać w przyszłości. jeżeli może się przydać to niech dalej leży tam gdzie leży - co komu przeszkadza? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Archiwum/kosz wiadomości.

Propozycja odrzucona ze względu na zbyt duże potencjalne obciążenie serwera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry