Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

  • Rozpoczynający wątek tzdobych
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wczoraj doszło do bitwy między wojskami Królestwa Macedonii a plugawym pomiotem rewolucji czyli Armią Czerwoną. Królestwo było przygotowane na atak i miało zaplanowane wszystko. Pozostało przygotować wojska i czekać na czerwoną masę.
Straty obrońców nie są wielkie. Natomiast policzyłem ile żołnierzy, o ile można tu o żołnierzach mówic, poległo pod sztandarami Armii Czerwonej. Bitwa rozegrała się na m83. Straty AC (którzy są przecież wyżej w rankingu ;))
Łodzie transportowe: 96
Szybkie łodzie transportowe: 821
Statki ogniowe: 1147
Biremy: 30

Procarze: 6277
Hoplici: 4564
Rydwany: 1756
Kawalerzyści: 1787
Katapulty: 13

Harpie: 14
Creber: 1
Minotaur: 4
Mantykora: 1

Oczywiście jeden statek kolonizacyjny. Który i tak by nie przetrwał gdyż inny gracz AC wysłał zaraz za nim pegazy. Jedenaście pegazów jako atak zaraz za kolonem kumpla. Z heroiczną siłą.
Dziękujemy za pkt walki :)
 
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Zgadza sie co do jednego ponieśliśmy porażke , straty które wyliczyłeś sa lekko mniejsze ale niech ci będzie przeciez słabszy musi sobie dodawać jakos otuchy a sam napisałeś ze jestescie niżej w rankingu czyli jesteście słabsi , no i druga strona medalu cały czas wasz sojusz stosuje chwyty poniżej pasa a tyczy sie to gracza którego atakowałem to juz nie jest ten sam własciciel tego konta tylko prawdopodobnie gracz delta1 który byc może łamie zasady gry i gra na dwóch kontach lub własnie zmienił uczciwie i prawidłowo konto i wreszcie bedziemy mieli prawdziwego przeciwnika ze strony KM na morzu 83
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Masz rację tylko co do jednego. Statystyki nie są dokładne. Nie dodawałem danych z raportów, które aderek wstawiał a dotyczyły innych miast :)
A i pamiętaj o interpunkcji :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

sam już widze że km i ac prowadzą ciągłą wojnę ale powiedzcie mi dlaczego :confused:
 
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Juz ci odpowiadam kolego.
Dawno temu ponad rok czasu powstał nowy sojusz AC i jak tylko powstał potężne wtedy KM zaczęło farmić graczy sojuszu AC.
Jak sojusz AC troche podrósł to poprostu zaczął sie odgryzać KM i powstał wielki problem dla graczy KM szczególnie na morzu 83 choć nie tylko , bo nagle okazało sie ze nie tylko oni są w tej grze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

z AC zdecydowanie lepiej rozmawia się z takim Suchym na przykład. Bo ich wódz co widać powyżej humoru nie ma za to teksty suche ;)

a odpowiadając na pytanie o wojnę to kiedyś im proponowałem stworzenie sojuszu na wschodzie Alfy. Nie chcieli to trzeba przejąc im miasta :) Obecnie idzie to trochę wolno ale grunt, że jest na + :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Nie możecie jej zakończyć przecież bardziej to bn powinnyśmy się bać przecież oni z tej wojny najbardziej korzysta :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Dobrze że to wiesz. Zapału do walki z Bad Name to nawet Never nie ma. Przykład: jeden z cudów bad name spadł z 10 na 9 bo jakiś gracz przestał u nich grac a akurat miał miasta tam gdzie piramidy. Nikt nie ruszył z budową piramid by przegonić bad name w tej budowie, nikt nie wykorzystał tej małej szansy. bo po co jak można bad name unikać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

możemy się bronić niech się połączą diabły z banitami czerwoni z Macedończykami oraz z neverem templariusze z mrocznymi najemnicami per symonia z black angels razem możemy ich pokonać niech te sojusze z czołówek sie połączą i zakończą spory :rolleyes:




razem może zacząć razem możemy walczyć
lub
wrócić z tarczą lub na tarczy ;)
 
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Dobrze że koledze nie brakuje dobrego humoru , może byś do kabaretu wstąpił i tam zaczął się udzielać.To może i mi humor by wrócił .
Jak widzisz zastosowałem sie do twoich rad i troche popracowałem z polonistką nad moją interpunkcją.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Początków wojny z KM nie pamiętam , jednak dla mnie nie są oni moimi wrogami wolę nazwę przeciwnicy...Cieszy mnie fakt że po drugiej stronie barykady są tacy gracze ale mimo wszystko tu sprawdza się stare powiedzenie - lepszy stary "wróg" niż nowy przyjaciel....
To tylko gra i skoro wódz zadecyduje o zaprzestaniu wojny to ja akurat nie mam nic przeciwko ale do tego czasu poświęcę ostatniego woja w obronie niezależności Armii Czerwonej :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

każdy powinien walczyć z BN tam przecież pełno adminów więc BN nic nie zrobią :mad: razem możemy ich pokonać nie będę patrzył na szare miasta kiedyś było na alfie 7.000 tys graczy a teraz 3-4 tys graczy :( przez tą zamkniętą rekrutacje na alfie i innych serwach to szybciej znikną gracze tacy dobrzy również :eek: z kim ma BN wojne? z 4-6 sojuszami:

-KM
-NEVER
-*SB*
-SF
-DZ
- BIA

POWINNIŚCIE POŁĄCZYĆ SIĘ ZA POMOCĄ FUZJI CZERWONI TEŻ MOGĄ SIĘ DOŁĄCZYĆ:rolleyes: BO JAK Z NIMI SKOŃCZĄ TO WEZMĄ SIĘ ZA CZERWONĄ
I KRÓLESTWO SPARTY:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

to jakie jeszcze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Admini w BN? Możliwe, że z jednego byś znalazł, aczkolwiek jeśli tak owy gra u nas, czy w ogóle na Alfie, to z pewnością nie "adminuje" naszemu światu.

Poza tym, dla jasności, wymieniłeś tylko 6 z 11 sojuszów, z którymi prowadzimy teraz wojny.
a adminem jest babcia ula. :D
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

oj tam oj tam , admin też człowiek i też chce miło spędzić czas w Grepo , ważne żeby był uczciwy wobec reszty graczy ze świata Alfa ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Poza tym gracze z BN postepują zupełnie normalnie na tej grze w przeciwieństwie do KM , które próbuje wielu sztuczek w walce z nami co i tak nie daje spodziewanych rezultatów.
I nie ma takiej możliwości , żeby kiedykolwiek AC miało sie połączyć z KM.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Jakieś dowody?:) Przed cudami miałem Wam i Wilkom zaproponować stworzenie sojuszu na wschodzie alfy. Uzasadnienie było niezłe, ale teraz i tak bez znaczenia.
W każdym razie jest ciekawie. Walczymy we 4 sojusze(!) o 2 miasta. Brak kolona w alfatauri to moja wina - wycofałem nie to co trzeba:)
 
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Jakie dowody :) chyba powinieneś wiedzieć to najlepiej , ale zostawmy to przynajmniej dzięki naszej wojence coś się dzieje a nie wieje nudą typu budowanie cudów .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Czerwona vs. Królestwo Macedońskie

Zgadza się ;) Dziś popełniłem błąd. Rzucając się na 2 miasta, zamiast tylko na 1. Eh ta zachłanność:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry