Armia Kratosa

  • Rozpoczynający wątek Kratos?
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Armia Kratosa


2ag8ec9.png


Witamy w piekle!


Sojusz "Armia Kratosa" powstał 01.07.2015 r. z myślą o graczach aktywnych, doświadczonych oraz gotowych na agresywną grę.
Dzięki wzajemnej współpracy oraz zaangażowaniu pragniemy zapanować nad morzem 57
i stopniowo podbijać kolejne z nich. Nie jesteśmy zwolennikami paktów, dlatego rzadko je podpisujemy,
jedynie po omówieniu z radą w sprzyjających warunkach. Oprócz ciągłej gry organizujemy różne zabawy,
dzięki których nasi sojusznicy nie będą się nudzić. Oferujemy wzajemną pomoc, miłą atmosferę
oraz wspólne akcje. W zamian wymagamy od was dużego zaangażowania
w życiu sojuszu oraz szybki rozwój materialny, jak i militarny.


Aby stać się jednym z nas, musisz:

2d6jzie.gif


✔ być agresywnym graczem
✔ udzielać się na forum sojuszu
✔ szybko się rozwijać
✔ pomagać sojusznikom w potrzebie
✔ być kulturalny wobec swoich jak i wrogów
✔ przestrzegać zasad netykiety GREPOLIS
✔ być z morza 57 lub pobliskich
✔ mieć powyżej 1300 pkt.


2d6jzie.gif



Jeśli spełniasz powyższe wymagania, napisz do któregoś z rekrutantów.
Twoje zgłoszenie powinno być szybko rozpatrzone i w ciągu
24h powinieneś dostać odpowiedź.


Rekrutacja: otwarta
Rekrutant: Kratos?-znaczek-


v5g0eg.png


W sprawie dyplomacji prosimy pisać do Kratos?
Jeżeli twoja propozycja nas zaciekawi, jest 80 %, że odpiszemy...


Obecna ilość członków: 59

Σπάρτη για πάντα!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Armia Kratosa

Super prezentacja :D
Wszystko jest wypisane, wygląda dobrze 9/10
Tylko dlaczego prezentacja sojuszu, który jeszcze nie istnieje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

Super prezentacja :D
Wszystko jest wypisane, wygląda dobrze 9/10
Tylko dlaczego prezentacja sojuszu, który jeszcze nie istnieje?
Poprawiłem pierwsze zdanie :) Sojusz jeszcze nie powstał, a miałem problemy techniczne i temat stworzyłem troszkę za szybko. W każdym razie, w środe startujemy :) Myślę, że prezentacja przyciągnie kilka osób. Dzięki za ocenę.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Armia Kratosa

Masz już jakąś ekipę czy bedziesz szukał ludzi w okolicy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

Masz już jakąś ekipę czy bedziesz szukał ludzi w okolicy?
Raczej będę szukał w okolicy. Do tej pory nie zdołałem zebrać ekipy, a wszyscy dobrzy gracze wystartowali wraz z początkiem świata. Pomimo to zapraszam do pisania zgłoszeń. Przyjmę każdą chętną osobę chcącą wspólnie uzystkiwać nowe cele i podbijać kolejne wyspy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie sojuszu, zapraszam na priv, gdzie chętnie odpowiem na wszystkie z nich.

Zapraszam do oceniania i komentowania mojej prezentacji :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24848

Guest
Odp: Armia Kratosa

Σπάρτη για πάντα!
Co to są za litery jeśli można spytać
Obraz31.gif

Kto to był Kratos
pytajnik.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

Σπάρτη για πάντα!
Co to są za litery jeśli można spytać
Obraz31.gif

Kto to był Kratos
pytajnik.gif
Σπάρτη για πάντα! = Sparta na zawsze! ;)
Kto to był Kratos? Była to postać przez wielu uważana za fikcyjną, lecz na świecie realnym miała swoje miejsce. Kratos najpopularniejszy był w grze God of war, w którą na pewno część forumowiczów miała przyjemność zagrać :) Kratos to spartiata, który na bitwie jego armia poległa a on został sam. Resztę można doczytać w internecie..
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Armia Kratosa

Armia Kratosa


2ag8ec9.png


Witamy w piekle!



Sojusz "Armia Kratosa" powstał 01.07.2015 r. z myślą o graczach aktywnych, doświadczonych oraz gotowych na agresywną grę.
Dzięki wzajemnej współpracy oraz zaangażowaniu pragniemy zapanować nad morzem XX
i stopniowo podbijać kolejne z nich. Nie jesteśmy zwolennikami paktów, dlatego rzadko je podpisujemy,
jedynie po omówieniu z radą w sprzyjających warunkach. Oprócz ciągłej gry organizujemy różne zabawy,
dzięki których nasi sojusznicy nie będą się nudzić. Oferujemy wzajemną pomoc, miłą atmosferę
oraz wspólne akcje. W zamian wymagamy od was dużego zaangażowania
w życiu sojuszu oraz szybki rozwój materialny, jak i militarny.
Grafika super,ale ten napis jest taki długi że nie wiem komu by się chciało to czytać.Moja ocena 7/10​
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

Grafika super,ale ten napis jest taki długi że nie wiem komu by się chciało to czytać.Moja ocena 7/10
Bez przesady. Nie jest długi i na odwrót, mnie przyciąga ten opis. Dodaję ludziom informacji na temat sojuszu, więc nie ma nic w tym złego :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Armia Kratosa

Grafika super,ale ten napis jest taki długi że nie wiem komu by się chciało to czytać.Moja ocena 7/10

Nie jest wcale długi ten opis, lepiej wiedzieć coś więcej o sojuszu. Minutkę można poświęcić i przeczytać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

Hmmm... 8,5/10.

Jeden z lepszych opisów, tylko by go jeszcze trochę doszlifować :rolleyes: Aha, i jest 1 błąd...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

Dziękuję za ocenę :) O prezentacje się starałem, ale zawsze gdzieś jest błąd. Gdybym wiedział jaki? Może na następny świat postaram się zrobić lepszą prezentację i wbić z pełną ekipą.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Armia Kratosa

Dziękuję za ocenę :) O prezentacje się starałem, ale zawsze gdzieś jest błąd. Gdybym wiedział jaki? Może na następny świat postaram się zrobić lepszą prezentację i wbić z pełną ekipą.

Z pełną ekipą? A skąd masz ekipe? Tzn z jakiego świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

-znaczek- to mój kolega, też go wpisałem w rekrutację. Jakiś problem? :) Temat chyba do zamknięcia, dzisiaj zmieniliśmy nazwę sojuszu..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

to ja się nie naaje do takiego sojuszu za dużo wymagań macie
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Armia Kratosa

A tobie jak zwykle wszystko jednoznacznie się kojarzy za dużo z adamusem przebywasz :p
Twoje miasta olku tylko i wyłącznie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wogole to spadaj stąd
Nie grasz na kalidonie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Armia Kratosa

nie gram bo nie moge znaleźć odpowiedniego sojuszu bo wszyscy mają za duże wymagania
 
Status
Zamknięty.
Do góry