Armia

  • Rozpoczynający wątek mati0411
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,
jak szybko i możliwie tanio zorganizować dobrą armię offową?
 

DeletedUser946

Guest
rób samych procarzy - robią się najszybciej i najmniej kosztują a jeśli chodzi o walkę ze zrównoważonym deffem to i tak nie ma różnicy czy rzucasz jeden rodzaj jednostek czy kilka...

jedynie w pierwszy etapie gry nie koniecznie procarze są najlepszym wyborem bo większość graczy na początku stawia na szermierzy którzy mają dobrą obronę przeciwko broni dystansowej
 

DeletedUser4784

Guest
Ale kiedy już dołączysz do tego niezły oddział hoplitów to w tedy szermierze też nie będą tacy straszni :)
 

DeletedUser

Guest
rób samych procarzy - robią się najszybciej i najmniej kosztują a jeśli chodzi o walkę ze zrównoważonym deffem to i tak nie ma różnicy czy rzucasz jeden rodzaj jednostek czy kilka...

jedynie w pierwszy etapie gry nie koniecznie procarze są najlepszym wyborem bo większość graczy na początku stawia na szermierzy którzy mają dobrą obronę przeciwko broni dystansowej


Ja bym to lekko sprostował. Właśnie procki są świetne na początek,ponieważ ludzie dążą do wybudowania akademii i zbadania łuczników (gdyż tymi jednostkami bardzo dobrze się farmi). No a procki całkiem dobrze sobie z nimi radzą :)
 

DeletedUser946

Guest
ponieważ ludzie dążą do wybudowania akademii i zbadania łuczników (gdyż tymi jednostkami bardzo dobrze się farmi).
przy założeniu że masz do czynienia z ludźmi umiejącymi grać - a ci niestety są w mniejszości i na początku prędzej natrafisz na zbiorowisko szermierzy niż łuczników
 

DeletedUser

Guest
powiem tak: NIE RÓB PÓŹNIEJ TYLKO PROCKÓW
później ludzie robią rydwany i hopki bardzo czesto a procki nie mają szans z nimi
 

DeletedUser

Guest
ja atakuje zestawem procki hopki i kawaleria ;) droga morską transportery z obstawą ogni ;)
 

DeletedUser

Guest
a ja mam w jednym procki kawalerie w jednym rydwan hopek
 

DeletedUser7624

Guest
Jeśli chodzi o statki to opłaca ci się budować statki ogniowe!;)
 
Do góry