Assasins Creed Brotherhood

  • Rozpoczynający wątek Janek13789
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Premiera 28marca najlepszy Assasins jaki kiedykolwiek wyszedł! Zapraszam do dyskusji
 

DeletedUser6708

Guest
grałem w prinse of persjia we wszystkie częsci a poteem również w assasina 1 i 2 nie mogę się doczekać tej gry bo bardzo mi sie podobają stare czasy i ich klimat i jeszcze ciekawy systm walki własnie taki jakim bazowały prnce of persjia bo jednak gry miały wiele wspólnego ze sobą. w internecie chwalą ją jako 7 cód świata:) wiec też zobacze.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem to w końcu nie będzie się musiało samemu wszystkiego robić tak? ;D Zapowiada się bardzo ciekawie, i z chęcią bym zakupił i zagrał a jeżeli można by było przechodzić kampanię na multi to już całkiem odjazd by był :D
 

DeletedUser

Guest
zapowiada się ciekawie
jednak podobno w końcówce AC:B będzie można powiedzieć WTF bo takie głupie zakńczenie
 

DeletedUser

Guest
Nom :( Desmond zabija Lucy przez tą głupią bogini...
Jasiu fuksiarzu masz już dzisiaj, ja muszę jeszcze tydzień czekać :/
 

DeletedUser

Guest
120 zł w empiku plus zamówienie -10 zł

Ale ja czekam do piątku za tydzień, bo może będzie jakaś Edycja Kolekcjonerska :D
 

DeletedUser

Guest
Ci asasyni z gildii są EXTRA, kurde podjeżdżają na koniach, podbiegają lub zeskakują z dachów i załatwiają wszystko baaaaaaaaaaaardzo szybko :), polecam ich gdyby podeszło do Ciebie kilkunastu wrogów, klikasz T ile razy się da i już paru wrogów po kilku sekundach nie żyje :), ale niestety mogą zginąć :(
 

DeletedUser6708

Guest
tez mam tylko nie zainstalowałem nawet... mam tyle gier do przejscia że sie nie wyrabiam nawet!
 

DeletedUser6708

Guest
+duży plus, gierka super tylko strasznie zamula na moim 9600gt trzeba już nowa karte grafiki a pieniedzy brak:( szkoda ze nie ma pełnego spolszczenia z dubingiem
 

DeletedUser

Guest
eh szkoda że jest taki drogi
na PC mósiał bym sobie kupić lepszy procesor i grafe (a to może ostro dużo kosztować)
a na x box-a 220 zł
 

DeletedUser

Guest
Czas odnowić kompy bo dzisiejszy świat bardzo szybko się rozwija

PS. W pojedynczym mam 100% synchro a w multi 10lvl
 

DeletedUser

Guest
Odp: Assasins Creed Brotherhood

Ukończyłem Assasins Creed Brotherhood i od tej części stałem się wielkim fanem serii...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Assasins Creed Brotherhood

Dynia skoro fan, to grałeś bądź grasz w ACIVBF? A Brotherhood był fajny, ale na 100% trzeba było się pomęczyć, a szczególnie w misji z czołgami.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Assasins Creed Brotherhood

Gra genialna, właśnie części z Ezio miały swój swoisty klimat i najbardziej ten bohater przypadł mi do gustu. Oczywiście każdy z bohaterów ma swój charakter i wciąga swą "charyzmą", ale Ezio i jego "Requesta in Pace-spoczywaj w pokoju" jest najlepsze;) Bardzo podoba mi się motyw przewodni "Brotherhooda", ale nie będę pisał o co chodzi, bo to byłby spoiler;) No na pewno brakuje mi tego "motywu" (który też pojawił się w kolejnej części z Ezio;p) w IV, no niby w III jako tako był dorzucony, ale to nie było to samo co w częściach Eziowatych;)
 
Do góry