[Nie można powtórzyć] At na Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22087
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22087

Guest
Czy ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem at przesuwa atak o 12 sekund ?! AT na akcjum wynosi +/- 10 sekund. Wysyłam ognie przed kolona pisze że wejdą na 11:42:30. Wysłałem i patrze ognie wchodzą 11:42:42 ! Wczoraj to samo ! Wysyłam wsparcie a at presuwa o 15 sekund !
 
Odp: At na Akcjum

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem at przesuwa atak o 12 sekund ?! AT na akcjum wynosi +/- 10 sekund. Wysyłam ognie przed kolona pisze że wejdą na 11:42:30. Wysłałem i patrze ognie wchodzą 11:42:42 ! Wczoraj to samo ! Wysyłam wsparcie a at presuwa o 15 sekund !

Serwer zamula lub Twoje połączenie z netem jest słabe :) no ostro musi Ci lagować ;)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: At na Akcjum

Serwer zamula lub Twoje połączenie z netem jest słabe :) no ostro musi Ci lagować ;)

Internet jest dobry ;) Nie tylko mi tak przesuwa ;) Wczoraj prawie całemu sojuszowi przeskoczyły wsparcia o 20 sekund. Jedno wsparcie to nawet o minute przeskoczyło !!!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: At na Akcjum

minuta? to nie lekka przesada? ktoś pewnie zapomniał dokładnie spojrzeć, a potem mówi, że minuta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: At na Akcjum

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem at przesuwa atak o 12 sekund ?! AT na akcjum wynosi +/- 10 sekund. Wysyłam ognie przed kolona pisze że wejdą na 11:42:30. Wysłałem i patrze ognie wchodzą 11:42:42 ! Wczoraj to samo ! Wysyłam wsparcie a at presuwa o 15 sekund !

widocznie lag morderca się wkradł
at jak wiesz nie wychodzi po za te granice
masz opóźnienie i Ci przeskakuje wiecej niz powinno
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: At na Akcjum

widocznie lag morderca się wkradł
at jak wiesz nie wychodzi po za te granice
masz opóźnienie i Ci przeskakuje wiecej niz powinno

At nie powinien wychodzić za te granice ale tak nie jest.
Wczoraj ponad 15 sekund i bez lagów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: At na Akcjum

At nie powinien wychodzić za te granice ale tak nie jest.
Wczoraj ponad 15 sekund i bez lagów.

musiał być jakieś opóźnienia
dziś też tak rzuca?

wyślij jakieś ataki na nieaktywnego czy nawet tam na mnie i sprawdź
 

DeletedUser

Guest
Odp: At na Akcjum

teraz 9 sekund na minusie. Wcześniej przeskoczyło o 12 a wczoraj o 15 :mad:



może były jakieś małe opóżnienia z serwerem ale ta minuta to przesada po prostu gość zapomniał wysłac wsparcia i potem napisa że go minute przesuneło

jesli wysyłał z kompa to raczej nie możliwe
 

DeletedUser5

Guest
Odp: At na Akcjum

Internet jest dobry ;) Nie tylko mi tak przesuwa ;) Wczoraj prawie całemu sojuszowi przeskoczyły wsparcia o 20 sekund. Jedno wsparcie to nawet o minute przeskoczyło !!!

2 sekundy jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale minuta jest dość dziwna. Czy mógłbyś podać więcej informacji lub poprosić osobę, której to dotyczy, o zgłoszenie błędy w tickecie? Potrzebujemy świata, nicków graczy, nazw miast oraz godziny wysłania ataku.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: At na Akcjum

2 sekundy jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale minuta jest dość dziwna. Czy mógłbyś podać więcej informacji lub poprosić osobę, której to dotyczy, o zgłoszenie błędy w tickecie? Potrzebujemy świata, nicków graczy, nazw miast oraz godziny wysłania ataku.

napisałem ju do supportu ;)
 
Do góry