Atak - Bunt

  • Rozpoczynający wątek skorpion3948
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam
Proszę o wytłumaczenie ,w jaki sposób agresor przedostał sie na ląd , skoro zostały biremy , oraz brandery i rozpoczoł bunt.
Z góry dziekuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli zostanie zwyciężona walka na lądzie - rozpoczyna się bunt.
 

DeletedUser

Guest
wysłał jakieś statki bojowe ? zatonęły wszystkie transportery ?
 

DeletedUser

Guest
zostały transportowce..lecz moja flota obronna została,czyli około 40 birem i 40 branderów.
zaraz coś pokombinuje z raportem,bo mam problem by go tu wlkeić?
 

DeletedUser

Guest
może wklej go w formie screenshota, albo posłuż się konwerterem liviusa
 

DeletedUser

Guest
również o tym myślałem, ale musiał wysłać jakieś statki bojowe, bo inaczej to chyba nie działa ?
 

DeletedUser

Guest
Wklejam poprzez Speedy Share i nic nie otwiera nie mam pomysłu jak to zrobic , by pokazać raport, jest naprawde intrygujacy.
 

DeletedUser

Guest
no tak zgadza się..ale po skopiowaniu przerobionego raportu nie wiem jak go tu na Forum wkleić?
 

DeletedUser

Guest
raport.JPG


O ten raport chodzi. Macie więc pomysły?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
i to byłby powód by pół floty obronnej,jescze zostało?
czyli ten sam manerw wraz z kolonem i po mnie?
 

DeletedUser

Guest
Nie, nie po Tobie...

Przebicie

"Pozwala na atak z użyciem przebicia. Twoje okręty umożliwiają łodziom transportowym lepsze przebicie się na ląd. Zmniejsza to jednak siłę bojową twoich statków o 50%. "
 

DeletedUser

Guest
Dziekuje. Mam jeszce jedno pytanie, swego czasu po wznieceniu buntu i wysłaniu kolona w odpowiednim czasie, okupowany otzymał wsparcie i mój kolon został zniszczonay Teraz w symulatorze przeglądam jakie jednostki wystawic , aby zniszczyc kolona , kóry idzie na moje miasto.Cokolwiek bym nie wpisał w symulator kolon wychodzi z tego bez szwanku .
 

DeletedUser

Guest
Doprawdy... symulator nie pokazuje że kolonizator powinien zginąć, lecz wystarczy że wygrasz walkę z innymi statkami które Cię atakują, to kolonizator powinien tak czy siak - zginąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry