Atak - bunt

  • Rozpoczynający wątek Brachitt
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam taki problem!
Posiadam:
Akademia - 28 poziom;
Badania - podbój i statek kolonizacyjny;
Port - 20 poziom;
Jednostka - statek kolonizacyjny.
a mimo to nie mam w możliwości wywołania buntu (bo przy ataku nie mam takiej zakładki)
POMOCY!!!
 

DeletedUser

Guest
Napisał, że ma podbój, czytaj uważnie.
- - -
Brachitt, powiedz na jakim świecie grasz? Jeśli na takim, który ma stary system podboju, to nie trzeba wywoływaj buntu, wystarczy, że wyślesz zwykły atak z kolonizatorem, statkami off (i deff, ale nieobowiązkowo) oraz jednostkami lądowymi i po problemie. Jeśli kolon dojdzie już do atakowanego miasta i wygrasz bitwę, to czekasz 24h i masz miasto. (24h na x1, na prędkości x2 12h itd.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chyba chodzi Ci o stary system podboju. Ale i tak ikonka powinna być, aby zaznaczyć atak na przejęcie miasta.:cool:
 

DeletedUser

Guest
No, tak - masz rację, tak szybko to napisałem że nawet chwili się nad tym nie zastanowiłem :}
Też tak myślę, ale skoro atak kolonem oznacza podbój...
 

DeletedUser1360

Guest
Więc powinieneś sie zapoznać z ustawieniami świata na którym grasz. Na Ny jest stary system podboju. Oznacza to że nie ma ataku podburzania. Jeżeli wyślesz na miasto innego gracza atak z kolonem wówczas ikona wysłanego ataku zmienia się z włóczni na ikonę podboju.
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie.

Idzie na moje polis podwójny atak,co lepiej zrobić:
-wojsko około 200,reszta wróci 20m po ataku;bronić czy wysłać wojsko??/
 

DeletedUser

Guest
Wysłać i powołać straż.
a) Jeśli to będzie zwykły atak, to gość się trochę nadzieje na milicje.
b) Jeśli kolon, to gdy twój atak wróci jednocześnie zaatakuje to co będzie siedziało w mieście...
 

DeletedUser

Guest
Dzięki,już po ataku.To był zwykły atak.Straciłem trochę wojska.Udało się też przerzedzić jego armie.:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry