Atak na gracza

  • Rozpoczynający wątek Nessu
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Podczas mojego ataku na innego gracza, w raporcie okazało się, że nie ma on wojsk. Jakimś cudem udało mu się zabić jednego z moich żołnieży. Czy to błąd, czy to mój żołnierz potknął się i nadział się na broń drugiego:confused:??
 

DeletedUser

Guest
przez mur straciłeś tego dzielnego wojaka.. wiem trochę to dziwne, ale ci co wymyślili tą gierkę chcą by ta gra była jak najbardziej realistyczna
 

DeletedUser

Guest
...
koleś miał poniżej 200 pkt...
Czy wg ciebie ktoś z 200 pkt mógłby mieć mur?;)
 

DeletedUser

Guest
a gdzie to masz napisane w 1 poście ? bo ja nie widzę :)
nie rób ze mnie idioty :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
przyczyną takiego stanu rzeczy jest
Wiki Grepolis napisał:
Obrona bazowa - współczynnik znajdujący się w każdym mieście. Oznacza to, że mieszkańcy miasta bronią się sami, pomimo, że nie ma jednostek w mieście. Dlatego jeżeli wyślesz tylko pojedynczego szermierza do miasta, zginie. Podstawowa obrona jest zwiększana wraz z rozbudową muru miejskiego.
 

DeletedUser

Guest
thx:) a już myślałem, że gracz wsadził nóż w monitor..:)
 

DeletedUser

Guest
Podczas mojego ataku na innego gracza, w raporcie okazało się, że nie ma on wojsk. Jakimś cudem udało mu się zabić jednego z moich żołnieży. Czy to błąd, czy to mój żołnierz potknął się i nadział się na broń drugiego:confused:??

tez tak czesto mialem,jesli atakujemy jednostka ladowa i mamy jej kilka sztuk tylko to przewaznie 1 jednostka ginie,chociaz polis nie ma muru
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, jest to zależne od rodzaju jednostki (jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem by konnica padła :p) i od ilości jednostek wysłanych - im więcej, tym mniejsze szanse na straty spowodowane tym czynnikiem :)
 

DeletedUser

Guest
to zależy bo szermierzy ile by nie wiało pustką nawet w 200 punktowej wiosce zawsze jeden zginie xD (pewnie sie upił xd)
 
Status
Zamknięty.
Do góry