[To nie błąd] Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

  • Rozpoczynający wątek ahonenone
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W przypadku ataku na port statkami ogniowymi (nie wiem jak innymi) gdzie przeciwnik ma w bazie tylko transportowce nie ponosi on żadnych strat
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

Czy jesteś pewien, że gracz nie miał w mieście żadnej jednostki lądowej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

Jak się maja jednostki lądowe do floty ? Przecież tych Lodzi nie wciągnęli na pomost. Po drugie koleś jest moja farma nie ma wojska tylko zostały mu lodzie.Najpierew wszedlem mu tylka ladem(ta sama wyspa) a potem chciałem zniszczyć flotę nie da się co jest nielogiczne.Pozatym nawet jezel ma tam miecznikow czy Hoplitów kawalerie czy inne cuda to jak one niby osłaniają statki ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[report]7ea48dcb8de6cbbfa2c725c65a5b4ddc[/report]


[report]48ae08cbc18b68b5af4f5e955b0c2093[/report]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

ahonenone, sprawdziłam te raporty i mogę powiedzieć, że nie ma tam żadnego błędu. Jest tak, jak powinno być i było do tej pory.

Czy uważasz, że wojsko lądowe nie może bronić swoich łodzi? Nie może ich schować, odpowiednio manewrować nimi, żeby nie uległy zniszczeniu? Być może może :) Zawsze możesz jeszcze zrobić małe synchro - wyślij atak z wojskami lądowymi tak, aby dotarły tuż przed dotarciem ataku ogniowego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

ciężko mi sobie wyobrazić 3 biednych hoplitów obciazonych zbroja tarcza mieczem itd ukrywających np 20 transportowców P gdzie na jeden transport mieści się 26 ludzi licząc po 50 cm na człowieka co uważam za mało prawdopodobne łódź ma 13 m dl 1 m szerokości.

Chłopaki by musieli mieć nieziemska krzepę
 

DeletedUser16077

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

w jednym ataku wyślij jednostki morskie i lądowe np ognie i transportowce z procarzmi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

ale mi chodzi by oddciac mu pole manewru a nie przejąc miasto i ponosić straty we własnej piechocie załóżmy ze mam 1000 ogniowych a koleś potężna armie lądowa lecz kiepska flote a ja nie mogę założyć mu blokady morskiej ...poronione
 
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

ale mi chodzi by oddciac mu pole manewru a nie przejąc miasto i ponosić straty we własnej piechocie załóżmy ze mam 1000 ogniowych a koleś potężna armie lądowa lecz kiepska flote a ja nie mogę założyć mu blokady morskiej
To bardziej brzmi jak propozycja zmiany, niż błąd w grze. Jeśli uważasz, że coś powinno zostać zmienione, to zapraszam do działu Propozycje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

wpływam do portu stoi 100 trasportowcow konta moich 100 "ogni" i nie mogę zaatakować to jest ewidentny bland no jak to inaczej nazwać? bo w mieście siedzi sobie jeden procarz i dłubie w zębie:p
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Atak na Port(statki nie niszca za transportowcow)

Nie jest to błąd lecz zamierzone działanie. Skąd wiesz, że akurat te statki stoją w porcie a nie gdzieś obok w jakiejś zatoczce schowane?
Poza tym gdybyś miał możliwość rozwalenia transportów to w jaki sposób wsparcie, które zostało wysłane miało by później wrócić? Wpław przez morze? :)
 
Do góry