[Przekierowano do ticketów] Atak z ochroną

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29774
  • Data rozpoczęcia

Czy to błąd gry?

  • Tak

    Głosy: 1 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    1
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser29774

Guest
Witam. Ostatnio jak sobie grałem normalnie w Grepolis, rozbudowywałem senat, zaatakował mnie gracz jakiś gracz. W czym
więc problem? Problem jest taki, że miałem ochronę przed atakami :/ Proszę o wyjaśnienie tego błędu

PS. Nie mam ss :/

PPS. Gracz który mnie zaatakował usunął konto ( :O )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Jesteś pewien, że to atakował Ciebie jakiś inny gracz, a nie był to atak z misji wyspowej?
 

DeletedUser29238

Guest
Raczej mało prawdopodobne, ale trzeba sprawdzić. Dla pewności sprawdź raport, czy to na pewno był atak gracza, a nie misji. Jeśli faktycznie jest bład, to trzeba go będzie naprawić.

Zgłoś ticketa do supportu i opisz sprawę najbardziej szczegółowo jak potrafisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Hehe...tak sobie to raczej nie mogą wchodzić :D Jednak jak napisze do supportu, poda swój nick w grze i świat, a najlepiej wrzuci raport z tego ataku, to wszystko da się sprawdzić ;)
 

DeletedUser29774

Guest
Ok okazalo sie, ze to tylko tak zwany "graficzny bug" czyli (tak jest w wielu grach tego typu) pokazuje "fałszywe
raporty" np. W clash of kings pokazywało graczom "udany atak" a potem nie ma tego raportu, wszystko wyjasnione :D
 

DeletedUser19924

Guest
Możesz rozwinąć swoją wypowiedzieć? Jaki "graficzny bug"?

Trochę już gram i jakoś nie spotkałem się jeszcze z "fałszywymi raportami", czy czymś podobnym. Wrzuć jakieś screeny, co bym był mądrzejszy na przyszłość jak taka sytuacja się komuś jeszcze przytrafi...
 
Do góry