[Wyjaśnione] Atak

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23727
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23727

Guest
o 14:30 wchodzi na mnie atak na troi... jak to mozliwe w czasie pokoju? czy moze byc to po rostu negatywny czar? osoba ta kolonem ma do mnie 24 h a innymi okolo 9 h wiec atak musial zostac wyslany kolo polnocy.nie wczesniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak

na którym świeci grasz?
jeśli to świat z artemido to prenir czar iluzja
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Atak

to czary działają w czasie pokoju? super! mam 2x łancuch błyskawic i plagę demoralizacji, komnś prezent świąteczny zrobię :D
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Atak

To z pewnością Iluzja, w czasie pokoju nie ma możliwości wysłania normalnego ataku.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Atak

A co jesli bedziemy chcieli wyslac atak, ktory dotrze do celu juz po zakonczeniu czasu pokoju? Rowniez nie ma mozliwosci wyslania teraz takiego ataku?

Można wysłać atak, jeśli dotrze on na miejsce już po zakończeniu przerwy świątecznej.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Atak

Dzieki za odpowiedz. Tak wlasnie tez bylo w zeszlych latach i stad moje zdziwienie, ze cos mogloby sie jednak zmienic.

Akurat w tym przypadku SpiritIndestructible napisał w pierwszym poście, że atak miał wejść dziś o 14:30. Właśnie to miał Red Slayer na myśli - nie ma możliwości wysłania normalnego ataku, który by wszedł podczas pokoju, tak jak u autora wątku :)
 

DeletedUser23993

Guest
Odp: Atak

Akurat w tym przypadku SpiritIndestructible napisał w pierwszym poście, że atak miał wejść dziś o 14:30. Właśnie to miał Red Slayer na myśli - nie ma możliwości wysłania normalnego ataku, który by wszedł podczas pokoju, tak jak u autora wątku :)



Ja mam zapytanie ale nie wiem jak je zadać na nowym temacie , dlatego tu zapytam ale wcześniej zacytuję tekst wiadomości od Grepo

Drodzy gracze,

Jak co roku czekają nas dwa okresy pokoju w Grepolis.
Ich celem jest umożliwienie Wam przerwy na uroczystości, byście mogli cieszyć się wspólnym czasem z rodziną i przyjaciółmi bez obawy o swoje konto w grze.

Pierwszy pokój na Boże Narodzenie rozpocznie się 24 grudnia 2014 o godzinie 18:00, a zakończy się 26 grudnia 2014 o godzinie 23:00. Drugi – noworoczny, rozpocznie się 31 grudnia 2014 o godzinie 12:00 i będzie trwał do 01 stycznia 2014, do godziny 18:00.

Zasady czasu pokoju są zawsze takie same:
- 24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju nie będzie możliwe rozpoczęcie przejmowania miasta.
- Ataki, które dotrą do celu w czasie pokoju odwiedzą dane miasto.
- Wysłanie kolonizatora w czasie pokoju jest możliwe pod warunkiem, że dotrze on na miejsce po jego zakończeniu.
- Kolonizacja jest dozwolona, ponieważ w procesie tym nie występuje żadna walka.
- Zablokowane będą wszelkie akcje związane z budową cudów:

Surowce: Jeżeli wysłane surowce dotrą na miejsce w czasie pokoju, zostaną zwrócone do miasta, z którego zostały wysłane. Gracz zostanie o tym poinformowany.

Rozbudowa: Blokowana będzie rozbudowa, jeżeli przewidziany czas jej zakończenia przypadnie na czas pokoju, lub jeśli w czasie rozbudowy będzie trwał pokój.

Wasz Grepolis Team

Jak wynika z sensu treści tej wiadomości Obowiązuje zakaz atakowania miast innych graczy Jednak nijak się ten zakaz ma do miast opuszczonych które nie maj ą właściciela i w których nie ma żadnej jednostki wojskowej obronnej czy ofensywnej , wstawionej choćby jako czujka poprzez innego gracza Reasumując Chodzi mi o bezpodstawność atakowania opuszczonego i nie posiadającego żadnego obrońcy miasta Przecież miasto nie posiadające obrony i właściciela nie powinno być traktowane tak samo jak miasto innego gracza gdyż zostało porzucone Nikomu więc atak na to miasto -- nie przerywa spokojnego czczenia w rodzinnym gronie Świąt a przecież zgodnie z treścią ogłoszenie Grepolis Świąteczny czas pokoju jest właśnie przeznaczony dla graczy mających miasta a nie dla tych którzy z tej gry zrezygnowali
Dlatego proponuje albo sprostowanie treści wiadomości od Grepolis dot tego czasu pokoju , albo wprowadzenie takich zmian które umożliwia atakowanie porzuconych miast w których nie ma wojska które by takiego miasta mogło bronić
 
Do góry