Atak

  • Rozpoczynający wątek lukaschudy
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak dobra propozycja

    Głosy: 10 76,9%
  • Tak ale z poprawkami

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie podoba mi się

    Głosy: 1 7,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moja propozycja dotyczy ataków które idą na nas.
Do tej pory wygląda to tak że przy dużej ilości miast jeśli idzie na nas atak musimy przeskakiwać po miastach w celu odnalezienia miasta które jest atakowane co czasami może zdecydować o porażce.
Nie wiem jak to wygląda przy zakupie zarządcy ponieważ go nie używam.
Ale moja propozycja brzmi tak jeśli idzie na nas jeden atak to przy kliknięciu w ikonkę informującą nas o ataku przenosi nas w miasto atakowane ewentualnie przy wielu atakach rozwija nam listę miast atakowanych z ilością ataków na dane miasto.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, lecz nie wiem czy w opcji "Zarządca" właśnie nie jest to zastosowane. Jeżeli nie jest to jestem na "TAK".
 

DeletedUser

Guest
Taka opcja już istnieje po zakupie premium, wątpię by było coś takiego dla freemowców:( Szkoda, ale propozycja wprowadzona w innej formie :/
 

DeletedUser

Guest
A szkoda właśnie bo jest to dosyć uciążliwe i wydaje mi się że taka opcja powinna być udostępniona każdemu...
 

DeletedUser

Guest
Twój pomysł się sprawdza jeżeli idzie na Ciebie jeden atak,a co jeżeli więcej?
Z zarządcą to wygląda w ten sposób,że ile ataków by na Ciebie nie szło,to po kliknięciu na ikonkę mieczyka,przenosi Cię do zakładki "polecenia" i tam masz wylistowane wszystkie ataki/wsparcia.

Twoja propozycja jest w porządku tylko wykonanie ciut inne powinno być. Mianowicie:
Jeżeli idzie 5 ataków, i załóżmy że każdy na inne miasto,to poprostu przy otworzeniu listy miast pojawia się mieczyk przy nazwie danego polis,na które idzie atak, coś w stylu plemion.
Niestety szczerze wątpię żeby wprowadzili takie ułatwienie.
 

DeletedUser

Guest
Twój pomysł się sprawdza jeżeli idzie na Ciebie jeden atak,a co jeżeli więcej?
Z zarządcą to wygląda w ten sposób,że ile ataków by na Ciebie nie szło,to po kliknięciu na ikonkę mieczyka,przenosi Cię do zakładki "polecenia" i tam masz wylistowane wszystkie ataki/wsparcia..

O tuż podałem jak to widzę jeśli idzie więcej ataków.
Po kliknięciu w ikonkę wyskakuje nam lista miast atakowanych z ilością ataków nie jestem grafikiem więc nie potrafiłbym tego zademonstrować:p

A co do premium to wiadomo za coś się płaci ale taka opcja jest jednak niezbędna bo już się boje jak będzie szedł tylko jeden atak a będę w posiadaniu dajmy na to 100 miast toć to szok i strata czasu na szukanie właściwego miasta...
 

Robin65

Zespół Grepolis
A co do premium to wiadomo za coś się płaci ale taka opcja jest jednak niezbędna bo już się boje jak będzie szedł tylko jeden atak a będę w posiadaniu dajmy na to 100 miast toć to szok i strata czasu na szukanie właściwego miasta...

I dlatego zapewne taka opcja nie przejdzie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, ze nie przejdzie. Chcesz udogodnień - płać :)
Zresztą wiele ciekawych pomysłów już było a znikome są zmiany w tej grze, chyba nikt tego pod uwagę nawet nie bierze, a gracze tylko tracą swój czas na pisanie w tym dziale...
 

Robin65

Zespół Grepolis
gracze tylko tracą swój czas na pisanie w tym dziale...

To niezupełnie jest tak. Projekt grepolis jest realizowany w wielu krajach i wszędzie jest taki sam (pomijając wersję językową). Każdy kraj ma swoje forum z propozycjami, a te .... bywają skrajnie różne często mogąc się wykluczać. Wystarczy popatrzeć na start świata Jota, była ankieta gdzie gracze wybierali rodzaj podboju i wybrali nowy typ. Tymczasem w ankiecie kto jaki woli zdecydowanie królował stary typ podboju.


PS Zobacz ile osób bierze udział w ankietach to naprawdę nie jest ilość rzucająca na kolana.
 

DeletedUser

Guest
gracze tylko tracą swój czas na pisanie w tym dziale...

Zgadzam się :)

Robin65 napisał:
Zobacz ile osób bierze udział w ankietach to naprawdę nie jest ilość rzucająca na kolana.

GP dopiero co się rozwija, mało graczy interesuje forum, ich interesuje bardziej gra która wg.ich jest już doskonała i więcej nic nie trzeba :)
Poza tym i tak większość graczy tylko zakłada konta na tym forum by zadawać pytania i ew.jak mają czas do offtopu :D

Niech gra się rozwinie i niech IG w końcu załata te wszystkie bugi :) Pewnie będzie później więcej osób na forum :p
Choć sam zaczynam w to wątpić :D
 

DeletedUser

Guest
No cóż, niestety w porównaniu z plemionami ludzie nie rejestrują się na forum. Ale wracając do tematu. Niestety ten pomysł chyba nie przejdzie :(
Osobiście nie był by mi on specjalnie potrzebny bo miast mam malutko :D
Ale nie jestem takim egoistą i myślę też o innych więc pomysł naprawdę dobry...niestety też płatny...
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem że jednak bardziej wartościowymi graczami są gracze używający premium ja też od czasu do czasu go używam jednak...
Pewne rzeczy uważam że powinny być za free.
Jeśli tak zostanie to po prostu może dojść do sytuacji że gracze będą kończyć z grą nawet Ci używający premium ponieważ z braku udogodnień w grze będą odchodzić Ci za free natomiast premiowcy z braku ludzi do walki czyli koło się toczy i chyba bardziej było by opłacalnym interesem uszczęśliwić tych drugich maruderów...
 

DeletedUser77

Guest
Niestety ale to co proponujesz już jest dostępne, lecz należy mieć wykupionego zarządcę.
W związku z czym propozycja zostaje odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry