[Przekierowano do ticketów] Ataki-anomalia wyświetlania

Status
Zamknięty.
nadchodzące ataki na liście rozwijanej są identyfikowane według typu ataku
morski , lądowy , podburzanie ...

teraz pytanie czyj skrypt to robi ;) ??

niestety ponowne przeładowanie strony powoduje wyświetlenie standardowych "żółtych" ikonek ataku
grepo_ataki_anomalia.png
 

DeletedUser29238

Guest
Wyłącz wszystkie skrypty, wtedy będziesz wiedział, czy to skrypt, czy problem z grą, włączaj po kolei. Bezpieczniej korzystać z jednego skryptu. Jeśli nie pomoże, pisz ticketa i dołącz cały zrzut ekranu.
 
jak napisałem to jest anomalia .. drugi raz mam taki efekt ... teraz go udokumentowałem screenem

1. bez skryptów - żółte ikonki z nadchodzącymi atakami
2. Krecik + Ośmiorniczka - - żółte ikonki z nadchodzącymi atakami
3. sam Krecik - - żółte ikonki z nadchodzącymi atakami
4. sama Ośmiorniczka - żółte ikonki z nadchodzącymi atakami

tutaj podejrzewam że skrypt Krecika nie do końca się załadował poprawnie ... ponieważ powinny być widoczne "znaki zapytania" przy atakach i możliwość dodania ikonki wolny / ognie / mity / kolon ...
 

DeletedUser29238

Guest
Nie mamy wpływu na działanie skryptów, ale każdy z nich ma swoje miejsce na Forum. Możesz tam opisać problem, może autor skryptu pomoże. Dziś Norka Krecika miała update, więc może w tym tkwi problem. Moge poprosić o zrzut na Kreciku?
 
a mnie się wydaje że to nie chodzi o skrypty zewnętrzne ...

niestety przypadek trudny do powtórzenia .... dzieje się natomiast w trakcie odświeżania strony ... nie zawsze ....

a teraz z innej beczki ale na temat ...

dlaczego w starym systemie identyfikacja ataków ( morski/lądowy/kolon ) w podglądzie okupacji działa prawidłowo
a ataki na miasto nie ważne jakie mają tę samą żółtą ikonkę ;) ...
dlaczego jest taka rozbieżność i niesprawiedliwość w tym wyświetlaniu typów ataków ...
 

dorocia

Zespół Grepolis
A ja poproszę o screeny bez skryptów - wydaje mi się, że gra nie rozgranicza ataków lądowy/morski/kolon i ikony ataku bez względu na rodzaj zawsze są żółte, a zróżnicowanie ataku widoczne jest tylko przy aktywnym skrypcie Krecika. Ale może mi się tylko wydaje... :)
 
tak jak napisałem wcześniej i powtórzę ...
jest to anomalia którą powtórzyć ciężko ... próbowałem ze skryptami i bez .. efektu anomalii nie było ..

nie znam całej historii Grepo i jak wyglądały ikonki ataku w zamierzchłych czasach .. ale idąc tym tropem
to krecika można wykluczyć - ponieważ nie załadował się kompleny ( inaczej przy każdym z ataków z listy rozwijanej ) byłby znak zapytania
do własnoręcznej klasyfikacji ( trans/ogień/harpia/manta/kolon ... )
może Potusek .. albo coś u was ;)

skoro taka identyfikacja występuje w podglądzie okupacji to dlaczego nie miałaby się również wyświetlać dla gracza i ataków na jego miasto ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
No cóż, będę się upierać przy screenach bez skryptów :)
Oczywiście w przypadku pojawienia się tej "anomalii", którą trudno powtórzyć ;)

Edit - może nie czekając na kolejną "anomalię" poproszę o screen z raportem ruchomym bez aktywnych skryptów, na których widać zróżnicowanie ataków morski/lądowy/z kolonem. Bo to mnie najbardziej ciekawi. Najlepiej w tickecie, żeby tutaj nie robić niepotrzebnie bałaganu :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry