Ataki morskie

  • Rozpoczynający wątek boxer1981228
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz wprowadzić atak morski obronny ?

  • Tak

    Głosy: 6 30,0%
  • Nie

    Głosy: 11 55,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 15,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich zaciekłych forumowiczów ,

Ostatnio nasunął mi się ciekawy pomysł a mianowicie :
Dlaczego nie można stworzyć możliwości wysyłania ataków na przeciw atakowi , który już jest na nas w drodze . W tej chwili jeżeli już idzie na nas atak możemy jedynie go pogłaskać łaskami lub czekać w porcie .

Powinna być możliwość wysyłania ataku , że tak powiem obronnego na atak , który jest w drodze na nas . W końcu dużo walk odbywało się na szczerym morzu . Można by np : wysyłać na przeciw agresorowi atak jednostki ofensywnymi z poleceniem abordaż .

Jest to tylko propozycja i można by to dopracować , co o tym myślicie ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
a czemu tylko flotą? wojska lądowe też powinno się móc wysłać przeciwko atakowi lądowemu - tyle tylko, że nie wiadomo co na nas idzie - wojska lądowe czy okręty...

jak dla mnie zbytnia, niepotrzebna, komplikacja - system obrony i ataku sprawdza się taki jaki jest i nie widzę potrzeby tak drastycznych zmian :)
 

DeletedUser

Guest
hmm na nie teraz jest tak jak powinno byc wojska off atakuja wojska deff a jak ty bys sobie to wyobrazal przeciez 200 ogni niszczy okolo 1000 ogni czyli jak ktos sle namnie ognie w sile 2k z 8 miast a ty wysylasz ognie z jednego i caly off pada przed polem to wiesz glownie ta gra by sie zmienila w gre morska teraz jest dobrze do obrony robi sie biremy do ataku ognie i wszystko jasne a tak wysle atak i niewiadomo czy dojdzie bo gdzies w miedzy czasie mogl napotkac kilka ogni bog wie kogo
 

DeletedUser7672

Guest
to zależy, jakie umiejętności okręty by używały. Czy ataku, bądź obrony. Propozycja niezła, ale raczej nie przejdzie.
 

DeletedUser7672

Guest
trudna sprawa według mnie, ale na razie obecny system powinien zostać. Chociaż taki system na nowym świecie można by wypróbować
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Zbyt duża ingerencja w mechanikę Gry.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry