[Ulepszenie] Ataki na własne miasta w urlopie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7800
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem poniższej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 48 87,3%
  • Nie

    Głosy: 3 5,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 4 7,3%

  • W sumie głosujących
    55

DeletedUser7800

Guest
Problem:
Często frontowi gracze, którzy idą na urlop mają problem z przeżyciem przez te dwa dni, zanim urlop się aktywuje, ponieważ w wypadku wycieczki kolonem do ich miast są zmuszeni do obrony klinami ewentualnie cofki. Niestety nie mogą posłać kontry z innego miasta. Dotkliwe jest to w starej wersji podboju.
Propozycja:
Proponuję dodać możliwość wysyłania ataków na własne miasta po aktywacji urlopu.
Dla czego tak?
Ponieważ w wypadku, w którym mamy miasta deffowe oddalone od atakowanego miasta nie możemy ich skutecznie bronić, w najgorszym wypadku możemy je stracić, ponieważ np. wyjeżdżamy na wakacje albo delegację. Ja sam trzęsłem portkami, aby panowie z podpisu nie posłali kolona jak aktywowałem urlop przed egzaminami gimnazjalnymi...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Jestem jak najbardziej na tak:D
w sumie takie ataki powinny być zaliczane jako OBRONA miasta bo do nikogo obcego ich nie ślesz, tylko do siebie.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Głos na tak, zmiana niewielka ale myślę że wpłynie korzystnie na grę.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Nie podpada to pod atakowanie innych graczy ,więc nawet nie rozumiem ,czemu tego jeszcze nie wprowadzili.
Jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Jestem na tak, nikt nie jest atakowany, Tylko Ty :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Zdecydowanie na tak.
Mam iść na urlop na Retimno i jak,
jak kolony pływają co chwilkę, a mi off i ognie zostały? :(
Masakra!
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

głos na tak
ja dodał bym jeszcze jedno uzasadnienie: jeśli gracz jest bez sojuszu to nie może praktycznie liczyć na odbicie miasta a nie zapominajmy że tacy gracze też tu są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Na tak pod jednym warunkiem, że to nie będzie możliwe do ostatniej chwili przed rozpoczęciem urlopu tylko np do 12h:<prędkość jednostek> do momentu jego włączenia- urlopu.

?dzielić, nie mnożyć xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Jesli predkosc jednostek to 3, to nie mozesz atakowac 36h wczesniej?. To by bylo bez sensu, co jesli ktos gra na kilku swiatach? Jeden z predkoscia , a drugi z predkoscia 3?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

No taka opcja już by była lepsza.
A co z tym jak ktoś ma kilka światów na jednym koncie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Ta sama zasada :p
Ja pamiętam że zawsze to denerwowało bo nie można było atakować ale to w sumie było fajne i równie fajnie jakby zachować taki mały element tego :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Na jednym świecie można by atakować dłużej niż na innych?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Na to by wychodziło :p to że wolisz stałe X godzin na wszystkich albo w ogóle bez tej blokady ale to już by za głupie było, przynajmniej ja mam takie odczucie bo wiele razy tak siedziałem i serio to też robiło swój klimat :)
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

Na tak pod jednym warunkiem, że to nie będzie możliwe do ostatniej chwili przed rozpoczęciem urlopu tylko np do 12h*<prędkość jednostek> do momentu jego włączenia- urlopu.


ataki na siebie to jest obronnna i powinno bys jak najszybciej w prowadzone ... stary styem podboju tego wymaga iprosze ojak najszybsze wprowadzenie tego w zmianie gry
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ataki na własne miaista w urlopie

I wprowadzona w życie :)
 
Do góry