1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] ataki podczas trwania ochrny dla poczatkujacych

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika filipoza, 8. Sie 2016.

?

Co sądzisz o propozycji?

1. Za

6 głos(ów)
    42,9%
  2. Przeciw

7 głos(ów)
    50,0%
  3. Obojętne

1 głos(ów)
    7,1%
  1. filipoza

filipoza

mozna by bylo ustawic ze osoby co sa pod ochrona poczatkujacych nie moze atakowac innych graczy dopiero po uplynieciu czasu ochrony
    no i w razie gdyby ktoś zaatakowal innego gracza to sam traci ( automatycznie ) okres ochrony

co wy na to ?

2. domi767

domi767

osoby po upłynięciu ochronki powinny być przygotowane na ataki ;)

3. DonBeker

DonBeker

A dlaczego ktoś pod ochroną ma mieć uniemożliwione atakowanie? Surkę trzeba z farm jak najszybciej zdobywać[​IMG]

A co do drugiej kwestii (bo trochę się obie wykluczają), czyli automatycznego zakończenia ochronki po wysłaniu ataku, to kiedyś sam za tym optowałem...ale teraz jakoś nie mam wyrobionego zdania[​IMG]

PS: Dlaczego ten temat jest bez ankiety i tym bardziej jak został zaakceptowany?

EDIT: Dobra, jakiś modek widzę już go przeniósł we właściwe miejsce :)

Ostatnio edytowane: 8. Sie 2016
  4. Shannqa

Shannqa

Problem z ochroną początkujących według mnie polega na tym, że niektórzy lubią regularnie zakładać miasta i w trakcie ochrony atakować / rzucać czary na znacznie mocniejszych graczy, którzy w żaden sposób nie mogą się odegrać. Po zakończeniu ochrony takie osoby resetują konta i zaczynają od nowa zaczepianie graczy.

Druga opcja, która mi się nie podoba - przejmowanie kilku miast w trakcie ochrony.

Całkowite zablokowanie agresywnych akcji podczas ochrony byłoby bardzo uciążliwe, ale moim zdaniem usunięcie ochrony w momencie wysłania ataku lub rozpoczęcia podboju byłoby całkiem niezłym rozwiązaniem.

5. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Wprowadzono zdjęcie ochrony po ataku gracza z ochroną początkową.

Do góry