[Ulepszenie] ataki podczas trwania ochrny dla poczatkujacych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23173
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Za

    Głosy: 6 42,9%
  • Przeciw

    Głosy: 7 50,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 7,1%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser23173

Guest
mozna by bylo ustawic ze osoby co sa pod ochrona poczatkujacych nie moze atakowac innych graczy dopiero po uplynieciu czasu ochrony
no i w razie gdyby ktoś zaatakowal innego gracza to sam traci ( automatycznie ) okres ochrony


co wy na to ?
 

DeletedUser19009

Guest
osoby po upłynięciu ochronki powinny być przygotowane na ataki ;)
 

DeletedUser19924

Guest
A dlaczego ktoś pod ochroną ma mieć uniemożliwione atakowanie? Surkę trzeba z farm jak najszybciej zdobywać
smiley_emoticons_biggrin.gif


A co do drugiej kwestii (bo trochę się obie wykluczają), czyli automatycznego zakończenia ochronki po wysłaniu ataku, to kiedyś sam za tym optowałem...ale teraz jakoś nie mam wyrobionego zdania
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif



PS: Dlaczego ten temat jest bez ankiety i tym bardziej jak został zaakceptowany?

EDIT: Dobra, jakiś modek widzę już go przeniósł we właściwe miejsce :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Problem z ochroną początkujących według mnie polega na tym, że niektórzy lubią regularnie zakładać miasta i w trakcie ochrony atakować / rzucać czary na znacznie mocniejszych graczy, którzy w żaden sposób nie mogą się odegrać. Po zakończeniu ochrony takie osoby resetują konta i zaczynają od nowa zaczepianie graczy.

Druga opcja, która mi się nie podoba - przejmowanie kilku miast w trakcie ochrony.

Całkowite zablokowanie agresywnych akcji podczas ochrony byłoby bardzo uciążliwe, ale moim zdaniem usunięcie ochrony w momencie wysłania ataku lub rozpoczęcia podboju byłoby całkiem niezłym rozwiązaniem.
 

DeletedUser29238

Guest
Wprowadzono zdjęcie ochrony po ataku gracza z ochroną początkową.
 
Status
Zamknięty.
Do góry