Atakowanie słabszych

  • Rozpoczynający wątek Zauborin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Obiło mi się o uszy, że kiedy atakujemy słabszego gacza tracimy morale, a znajomy topił całe wojsko na dużo słabszym punktowo graczu, a jego wojsko to "?" i teraz moje pytanie czy to możliwe, że atakując słabszych zmniejszają się jakoś morale i nie wiem, ale wojsko nam dezerteruje czy coś :D czy może po prostu ten ktoś zamiast budować budynki szedł w wojsko i miał tam z 200 szermierzy i kumpla wojsko dostało taki łomot, że nawet nie zauważyło kto ich leje.

Bo nie wiem teraz czy jest sens atakować słabszych w celu nabijania pkt do pochodu triumfalnego.
 

DeletedUser

Guest
to jakbyś mial niefart :D po prostu więcej tracisz wojska

jak są niskie i jak byś wysłał atak na pustą wioskę z niskimi moralami to mógłbyś nawet stracić 15 szermierzy (to się nazywa pech :D)

po prostu żołnierze czują że nie niesprawiedliwe i potykają sie o kamienie i nadziewają się o miecze :D
 

DeletedUser

Guest
No, ale właśnie chodzi mi o to czy oni wpadają na jakieś jednostki czy, jakieś randomowe pierdoły ich niszczą?
 

DeletedUser

Guest
Wojsko przeciwnika (obrońcy w tym przypadku) oznaczone jest jako "?" ponieważ nikt z atakujących nie wrócił i nie wiadomo kto i w jakiej ilości bronił miasta. To mogły być wysokie mury, to mogły być jakieś jednostki - nie wiadomo. Z powodu zbyt niskiego morale zdolności bojowe jednostek maleją, czyli walczą tak jakby chcieli ale nie potrafili :] i dosłownie wszystko robi im krzywdę.
Być może kolega załapał się dodatkowo na ujemne szczęście (-30%) i bonus nocny (100%). Tam mogło stać 6 mieczy, ale różne czynniki sprzyjające dla obrońcy, sprawiły że wojska kolegi poniosły klęskę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry