Atena - Ochrona miasta

  • Rozpoczynający wątek vidark
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 60 70,6%
  • Nie

    Głosy: 17 20,0%
  • Obojętne

    Głosy: 8 9,4%

  • W sumie głosujących
    85
Status
Zamknięty.

DeletedUser7343

Guest
To nie byłby bonus dla obrońcy,tylko sposób żeby dać po łapkach mszczącym się graczom,których nie stać na atak.

Za
 

DeletedUser

Guest
No nie wiem. Nie każdy ma świątynie na maxa + posąg. I wtedy złość będzie za marnacje łaski. Już lepiej by było gdyby ochrona miasta przepuszczała czary pozytywne.
I tu sie z tobą zgadzam przy ochronie miasta nie działa "zew morza " "przyrost liczby mieszkańców" i inne siły boskie te "Dobre" Dno...
 

DeletedUser7343

Guest
Bez sensu,ochrona to ochrona,czasami nawet widziałem strategie polegające na rzucaniu tego czaru na miasto,które zamierza się podbić.omija się dzięki temu czary typu ''opiekunka''.
 

DeletedUser

Guest
Mi się to osobiście nie podoba :(

Ta gra jest już dobrze zrobiona po co zbędnie dodawać jekieś dodatki :(
 

DeletedUser7343

Guest
Widać nie dostajesz codziennie 2-3 błyskawic jak niektórzy a uwierz mi to potrafi wyprowadzić z nerwów.
 

DeletedUser

Guest
No tak... TE bonusy dla obrońcy... Szkoda że nigdy nie posmakowałem tych bonusów - w całej mojej karierze w Grepolis nikt mnie nie zaatakował... Ja wszystkich Atakuje :p

Hehe :D
Silne sojusze? Znaczy się po 100k pkt każdy ? xD
Co prawda to prawda :D Fajnie jest w roli obrońcy
Ale gdy gracze mają po 150-200k pkt i są z sojuszu 10kk pkt to jak atakują to robi się to denerwujące
Bo atakują jak hieny (wszyscy razem na ciebie jednego) i potem twierdzą (jak zatonie im wszystko oczywiście) że walczysz jak leszcz i chowasz się w swojej wioseczce :)
Szkoda że nie jesteśmy na jednym świecie :p Bo Miałbyś chociaż zajęcie bawiąc się ze mną
Ja proponuję Ci przenieść się na jakieś inne morze i znaleźć tam sobie z trzech kompanów po 80-200k i stwórzcie mały sojusz kilkoosobowy a potem walczcie z takimi sojuszami 15-20x silniejszymi (przynajmniej w punktach) od siebie Będzie zabawa nie lada. Gwarantuję Ci to.

-------------------

specjalnie nie dawałem opcji obojętne,bo lubie konkrety...krótko,albo tak,albo nie
Głos obojętnie nic nie wnosi do ankiety

Ja wiem czy bonus dla obrońcy? Napewno trochę tak,ale z drugiej strony kto rzuca cały czas czary na jedno miasto? A jeżeli jest ich więcej?No cóż,tutaj już trzeba szybko reagować w sojuszu,komunikacja przede wszystkim :p

To jest najgorszy pomysł jaki słyszałem !
Jak nie podoba Ci się dostawanie piorunkami i błyskawicami to idź na świat eko jak będzie :) Ktoś proponował Świat Eko xD

Twój pomysł wyglądałby tak...
Prowokuję sojusz 95 graczy (15kk pkt) do rzucania czarów na mnie (mam 11 wiosek) i pisze sojuszowi aby rzucili mi po jednej ochronce na każdą wioskę...
Ci we mnie nawalają trzęsieniami i błyskawicami i 80 z nich traci po 400 łask zeusa i 350 posejdona... A Ja się cieszę jak dziecko neostrady że wykiwałem debi**...
I co w tym ciekawego? Wystarczy mi to, że jak gracze 2x silniejsi ode mnie lecą na mnie z kolonem i rzucają ochronę miasta to nie moge sprawdzić (rzucając mądrość) co leci z tym kolonem...

Jestem na NIE !! I nie wprowadzać mi tego w życie !

-------------------

Widać nie dostajesz codziennie 2-3 błyskawic jak niektórzy a uwierz mi to potrafi wyprowadzić z nerwów.

Ja dostaję więcej niż 2 błyskawice i trzęsienie, ale jestem w sojuszu złożonych z 10 graczy (13 wywaliłem ;D) i walczymy z FENIX TEAM, grasz na Dzecie więc ich zobacz.. Teraz 10 najlepszych odeszło to i tak jest łatwo

Taka jest gra, nie może być zawsze łatwo... A jeśli nie lubisz dostawać błyskawic to co Ci to da?

Wkurzysz takiego gracza 550k pkt bo mu trzęsienie zmarnujesz a potem on za to Cię wyczyści i zabierze Ci 3 wioski
Lepsze jest to? Trzeba umieć grać, to nie będzie potrzeba takich ochronek.

Posty połączyłem, następnym razem użyj opcji edytuj.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Byłby to kolejny bonus dla obrońców, którzy posiadają wiele udogodnień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry