Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Tego nie wiem nie znam ani adasko ani turka, w sumie <ciach> to ja nikogo nie znam :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Ja jestem w SMERFACH, po tym nicku Maniek powinieneś mnie poznać ;)

I żeby było jasne, bo dostaje coraz więcej wiadomości: SMERFY NIE REKRUTUJĄ JUŻ!!!!!!!
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Szkoda bo miałem właśnie do was podanie pisać :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Może za jakiś czas, jak selekcja będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Też chcę zmienić kolor skóry na niebieski i przywdziać białą sweet'aśną czapeczkę!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Jak zwykle gora zawalila sprawe i zawiodla graczy. Zniszczyli swiat z dobrymi ustawieniami gdyz nie pomysleli nic i stworzyli go zaraz po starcie OMEGA gdzie juz dobre sojusze i gracze grali.

Gdyby Atena powstala zamiast OMEGI to bylby mocny swiat a tak na Atenie sa prawie sami nieudacznicy, ktorym nie poszlo na OMEGA oraz pokonane sojusze.

Owszem sojusz smerfy wyglada obiecujaco lecz to jedyny sojusz dobrze wygladajacy na papierze. Zapewne nie beda mieli z kim walczyc gdyz podrobka LA padnie szybko natomiast Czampioni Olimpu to chlopcy do bicia na kazdym swiecie gdzie graja.

Power Squad na OMEGA to srednia klasa dzikie hordy z 3 multi adasko - gosia adasko mouser tez nic nie zdzialaja jak na Tau gdzie byli chlopcami do bicia.

No chyba, ze poza Smerfami nie bedzie zadnego sojuszu ogarnietego to dh sobie pogra dluzej.

Co do Smerfow ich jedynym i duzym minusem jest mogi, ktory gdzie sie nie pojawi tam sieje zamęt i albo go wywalaja albo konczy itp.

Szkoda, ze Smerfow nie ma na Omedze bo tu raczej bedzie nuda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Grałem z Mogim i uważam go za świetnego gracza. Wiem że będzie bardzo wartościowym graczem u nas w sojuszu i w żaden sposób nie jest naszym minusem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Co do szybkiego startu nowego serwera, to jak najbardziej się zgadzam no ale nie przesadzajmy z tymi graczami. Zawsze jest ktoś ogarnięty.

Co do reszty, to spokojnie - dopiero 3 dzień serwera, dopiero się rozkręca wszystko i staje na nogi, więc powolutku.
Na chwilę obecną koledzy w białych czapeczkach nie mają przeciwników, ale jestem pewny, że z czasem będzie silna konkurencja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Grałem z Mogim i uważam go za świetnego gracza. Wiem że będzie bardzo wartościowym graczem u nas w sojuszu i w żaden sposób nie jest naszym minusem.

Doslownie to samo mowil o nim jego inny kolega drasiu i nawet dal mu wejscie do rady w RFG a mogi zajal sie dyplomacja. Chyba po tygodniu wywalili go z RFG i chcieli rozebrac piszac, ze n=jednak mielismy racje i to kretacz.

Na CHi tez sojusz Adrianka rozpadl sie przez mogiego bo przez niego odszedl Lasu i inni.

Na My tez w OL wiekszosc ma go dosc i chce sie go pozbyc z sojuszu gdzie odziedziczyl konto po innym graczu.

Na My gral na koncie Mogi inny gracz jakos ze startem Tau wprowadzil sie na te konto inny gracz na My gral jako Qoolek czy cos takiego. Sam go wywalilem z MDG za psyskowki.

Ogolnie kto go bedzie mialw radzie ten ma predzej czy pozniej burdel w sojuszu:)
 

DeletedUser15086

Guest
Odp: Ateny - Party

Chłopiec do bicia na każdym świecie?:)

Dobrze, że Maja z kolonem na Omedze wpłynęła bo Ci trzej z wyspy, na której byłem nawet Jej w okupacji nie pomogli.. MDG ma dobrych i mniej dobrych graczy i w przeciwieństwie do Ciebie, nie będę nazywał tych mniej dobrych chłopcami do bicia.. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10601

Guest
Odp: Ateny - Party

Co do reszty, to spokojnie - dopiero 3 dzień serwera, dopiero się rozkręca wszystko i staje na nogi, więc powolutku.
Na chwilę obecną koledzy w białych czapeczkach nie mają przeciwników, ale jestem pewny, że z czasem będzie silna konkurencja.

no właśnie dlaczego skreślacie innych, może jacyś nowi dobrzy gracze się pojawia, każdy kiedyś musi zacząć ;)
no chyba mi nie powiecie że Wy od razu byliście legendą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Chłopiec do bicia na każdym świecie?:)

Dobrze, że Maja z kolonem na Omedze wpłynęła bo Ci trzej z wyspy, na której byłem nawet Jej w okupacji nie pomogli.. MDG ma dobrych i mniej dobrych graczy i w przeciwieństwie do Ciebie, nie będę nazywał tych mniej dobrych chłopcami do bicia.. Pozdrawiam

Kazdy sojusz ma lepszych i gorszych graczy bez wyjatku. Chyba, ze zrobia sobie 15 osobowy sojusz z samymi najlepszymi.

Wazne jest to jak sojusz dziala jako calosc gdyz to gra zespolowa a nie konkurs na najwieksza ilosc gwiazdek.

Natomiast CO jako calosc jest slabym sojuszem zarowno organizacyjnie jak i w walce. Na kazdym swiecie gdzie probuja pokazuja tragicznie niski poziom. Owszem znajdzie sie tam kilku doswiadczonych graczy, ktorzy w dobrym sojuszu byliby wzmocnieniem. Lecz w CO i tak nic nie zdzialaja.

Na kazdym swiecie gdzie CO gralo to nic nie osiagnelo a wrecz sie skompromitowalo i nie wytrzymalo nawet miesiaca (na achillesie moze ale nie wiem) Nawet na tym gdzie stworzyl go kto inny i wtedy jeszcze prezentowal wyzszy poziom niz obecnie. Obecnie sojusz przejal kto inny poslugujac sie profilem poprzedniego zalozyciela, ktory nie wyraza zgody na puplikowanie tego profilu a mimo to CO co swiat daje kopiuj wklej profil...

Z CO nigdy nie bedzie nawet dobrym sojusz nie mowiac o czolowce.

Na tau padliscie w kilka tygodni bedac od poczatku do konca farmami. Na achillesie tez padliscie chyba nie?

na Omega tez tragiczny poziom i upadek w pierwszym czy drugim tygodniu walk.

Tutaj moze dluzej powalczycie bo po prostu jest niski poziom poza jednym sojuszem smerfy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Chłopiec do bicia na każdym świecie?:)

Dobrze, że Maja z kolonem na Omedze wpłynęła bo Ci trzej z wyspy, na której byłem nawet Jej w okupacji nie pomogli.. MDG ma dobrych i mniej dobrych graczy i w przeciwieństwie do Ciebie, nie będę nazywał tych mniej dobrych chłopcami do bicia.. Pozdrawiam

Nie jestem z Tobą po imieniu Szwadron. A kolony Ci wstawiam na każdym Świecie i wielkiej pomocy do tego nie trzeba.
Tak sobie tłumacz - że dobrze, że "wpłynęłam " - a pomagać nie musieli - dobrze wiesz, że jeden miał bana, drugi jest uczniem a trzeci nawet woja słać nie musiał - bo byleś bezradny - jak i ten Twój soj tam.

Powodzenia na Ateny - może tu się odnajdziesz.

Czempioni nadużywają praw autorskich CanWakhana - który (razem z Looketem) na MY założył sojusz CO w 2011 roku, a o którym teraz Czempioni starają się nie pamiętać. Szwadronie - widziałam, że przypisujesz sobie na MY założyciela CO - hahaha.

Nadużywacie praw autorskich do tekstu w profilu - jako, że jest on własnością Cana, który już dawna zgody na to nie wyraża - między innymi po tym jak CO zachowało się wobec oddanych Graczy. Sojusz, który wtedy był pięknym miejscem do gry bo prowadził go człowiek wielkiego ducha i serca, wiedzy, poświęcenia i genialnego umysłu - po Jego odejściu - pod rządami Looketa i Megamica (z pomocą Lukrecji i Gimaxa) - stał się miejscem pełnym syfu i dwulicowości. Nie dorastacie Canowi do pięt a bezczelnie wciąż wykorzystujecie Jego tekst, który sam napisał. Może nic wymyślić nie umiecie sami? W to jestem skłonna uwierzyć..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15226

Guest
Odp: Ateny - Party

Legion Ateński - 100 członków :) Tyle to chyba razem na dwóch światach nie mieli nigdy, do tego 3 pakty, no masakra ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

PapoSmerfie, nie porównuj LA ze świata Ateny do LA z innych światów, bo to całkowicie inne sojusze, mimo że posiadają tą samą nazwę. zresztą doskonale o tym wiesz. :)
 
Do góry