Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15086

Guest
Odp: Ateny - Party

Nie jestem z Tobą po imieniu Szwadron. A kolony Ci wstawiam na każdym Świecie i wielkiej pomocy do tego nie trzeba.
Tak sobie tłumacz - że dobrze, że "wpłynęłam " - a pomagać nie musieli - dobrze wiesz, że jeden miał bana, drugi jest uczniem a trzeci nawet woja słać nie musiał - bo byleś bezradny - jak i ten Twój soj tam.

Powodzenia na Ateny - może tu się odnajdziesz.

Czempioni nadużywają praw autorskich CanWakhana - który (razem z Looketem) na MY założył sojusz CO w 2011 roku, a o którym teraz Czempioni starają się nie pamiętać. Szwadronie - widziałam, że przypisujesz sobie na MY założyciela CO - hahaha.

Nadużywacie praw autorskich do tekstu w profilu - jako, że jest on własnością Cana, który już dawna zgody na to nie wyraża - między innymi po tym jak CO zachowało się wobec oddanych Graczy. Sojusz, który wtedy był pięknym miejscem do gry bo prowadził go człowiek wielkiego ducha i serca, wiedzy, poświęcenia i genialnego umysłu - po Jego odejściu - pod rządami Looketa i Megamica (z pomocą Lukrecji i Gimaxa) - stał się miejscem pełnym syfu i dwulicowości. Nie dorastacie Canowi do pięt a bezczelnie wciąż wykorzystujecie Jego tekst, który sam napisał. Może nic wymyślić nie umiecie sami? W to jestem skłonna uwierzyć..

Spytaj się Piotrka (CanWakhana), Łukasza (looketa), NoddyTM, gwiazdy poranka, agaty3572 czy nie byłem od początku w CO?
Co do tekstu Piotra to nigdy nie skopiowałem go więc zarzutów co do mnie to nie rozumiem..

Jeśli kolona możesz sama wbić to do czego Ci pomoc sojuszu? Dobrze wiesz-poznałaś nas będąc w CO na MY-że mam wazniejsze cele niż gra.. Szkoda, że po raz kolejny słyszę oskarżenia o kopiowanie tekstu Piotra..
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

A tu jak zwykle kłótnie, zamiast się bawić.

Jak obstawiacie - jaki sojusz ma przyszłość?
 

DeletedUser15086

Guest
Odp: Ateny - Party

Jarosław chyba wiesz, że moje zdanie, które cytujesz odnosi sie do tego co Mayam napisała.. Nie wyrywajmy z kontekstu..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Napisał Szwadronikus
Jeśli kolona możesz sama wbić to do czego Ci pomoc sojuszu?

Normalnie tekst dnia ;D

Bo ja lubię się punktami zdobytymi na Tobie dzielić Szwadron..:) a Twój sojusz nawet jednego ognia nie wysłał dla Ciebie.. Widać Cię cenią.

Dzięki Jarosław za poczucie humoru - zdecydowanie podnosisz poziom rozmów na tym forum:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Spytaj się Piotrka (CanWakhana), Łukasza (looketa), NoddyTM, gwiazdy poranka, agaty3572 czy nie byłem od początku w CO?
Co do tekstu Piotra to nigdy nie skopiowałem go więc zarzutów co do mnie to nie rozumiem..

Jeśli kolona możesz sama wbić to do czego Ci pomoc sojuszu? Dobrze wiesz-poznałaś nas będąc w CO na MY-że mam wazniejsze cele niż gra.. Szkoda, że po raz kolejny słyszę oskarżenia o kopiowanie tekstu Piotra..

Byłeś członkiem - ale nie "założycielem".
A wytknięcie nadużywania praw autorskich jest do CO - nie do Ciebie personalnie. Zamiast się nadymać - czytaj uważnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15086

Guest
Odp: Ateny - Party

Dobrze wiesz, że gra nie jest na pierwszym miejscu dla mnie a z zycia prywatnego tłumaczył sie nie bedę..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Byłeś członkiem - ale nie "założycielem".
A wytknięcie nadużywania praw autorskich jest do CO - nie do Ciebie personalnie. Zamiast się nadymać - czytaj uważnie.

Sprawa już jest w sojuszu i do Piotrka przez fb to też dojdzie bo mam dość tych oskarżeń..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Spytaj się Piotrka (CanWakhana), Łukasza (looketa), NoddyTM, gwiazdy poranka, agaty3572 czy nie byłem od początku w CO?
Co do tekstu Piotra to nigdy nie skopiowałem go więc zarzutów co do mnie to nie rozumiem..

Jeśli kolona możesz sama wbić to do czego Ci pomoc sojuszu? Dobrze wiesz-poznałaś nas będąc w CO na MY-że mam wazniejsze cele niż gra.. Szkoda, że po raz kolejny słyszę oskarżenia o kopiowanie tekstu Piotra..


Jakim zalosnym czlowiekiem trzeba byc by po odejsciu zalozyciela sojuszu, wpisac siebie samego jako zalozyciela? Ja na tym samym swiecie My nie stworzylem MDG zalozyl ten sojusz Laxia oraz jego kumple. Ja doszedlem pierwszego dnia i po chwili pomagalemw rozwoju tego sojuszu a po pewnym czasie zostala mi przekazana wladza.

Ale nigdy w profilu MDG nie znikneli prawdziwi zalozyciele MDG. Mialem do nich szacunek i widnieli jako zalozyciele do samego konca istnienia sojuszu nawet jak juz od dawna ich nie bylo.

Siebie mialem wpisanego jako radny i przez mysl mi nie rpzeszlo wpisywac siebie jako zalozyciela mimo, ze zrobilem dla MDG wiele wiecej niz ty dla tego "swojego" CO.

Takze koles miej troche honoru i szacunku do zalozyciela CO i wpisz go tam a nie siebie wpychaj na stolek by sie dowartosciowac.

Jestes zalosny i gardze takim postepowaniem.

Nastepna sprawa to kopiowanie czyjegos tekstu bez jegoz gody a wrecz wbrew jego woli. I jak taka podroba co ma cokolwiek znaczyc jak wy tak postepujecie?

Nie znam cie ale juz po samym tym co robisz moge stwierdzic, ze jestes zalosny.
 

DeletedUser15086

Guest
Odp: Ateny - Party

Ale ja nigdy założyciela nie miałem wpisanego.. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek na My miała taka sytuacja miejsce więc nie wiem czyje słowa powtarzasz..

I to dopiero jest żałosne..

Dowartościowanie znajduję w domu przy żonie i córce a nie w grze.. :) Czego Tobie też życzę:) pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Byles na my wpisany z looketem jako zalozyciele wiec komu ta sciema? moze teraz usunales nie wiem...

Bawi mnie gdy rozmawia sie o grze a ktos w to wciaga swoj real chwalac sie czy to dziewczyna czy zona itp...

Co mnie obchodzi twoje zycie? nie wiem kim jestes i co masz w realu i to co ty piszesz nikogo nie interesuje.

Tutaj jest forum o GP i rozmawiamy o grze.

Kazdy z nas ma swoje zycie osobiste swoje dziewczyny zony i dzieci, prace itp. Ale tylko nieliczni nieudacznicyw GP tlumacza sie tym i lecza kompleksyw grze.

Dlaczego kazdy kto nie radzi sobie w grze zgania na to, ze gra jest dla niego tylko dodatkiem i dlatego tak jest?

Chyba oczywiste, ze kazdy laczy gre z realem nie tylko ty...

Gdybys znajdowal dowartosciowanie w realu to bys siebie nie wpisywal jako zalozyciela do profilu gdy nigdy nim nie byles. A jak wpisal cie kolega to nie zmienia tof aktu, ze to akceptowales co jest rownoznaczne z tym jakbys sam sie tam dodal.

I skoncz pisac o realu bo kazdy go ma ale nie czuje potrzeby sie nim chwalic gdyz to dla niektorych ludzi cos oczywistego w przeciwienstwie do ciebie.
 

DeletedUser15086

Guest
Odp: Ateny - Party

Dużo wiesz o naszym sojuszu ale niestety nie wszystko.. albo szkoda, ze nie wszystko.. moze wtedy nie bylbys tak manipulowany.. Nim odpiszesz to znow spytaj naszych bylych graczy co odpowiedziec.. pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Chłopcy do bicia.. Haha to mi się spodobało..
Gdyby ktoś z was wiedział tak na prawdę coś o CO to mógłby się wypowiadać..
Takie gadanie, że CO nie docenia swoich byłych graczy jest nie na miejscu..
Pani Maja, Piotr, Wojtek i cała reszta wspaniałych graczy jest cały czas traktowana przez większość z odpowiednim szacunkiem i wspominana..

Pani Maju może nie powinna Pani tak pochopnie obrażać całego sojuszu ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Chłopcy do bicia.. Haha to mi się spodobało..
Gdyby ktoś z was wiedział tak na prawdę coś o CO to mógłby się wypowiadać..
Takie gadanie, że CO nie docenia swoich byłych graczy jest nie na miejscu..
Pani Maja, Piotr, Wojtek i cała reszta wspaniałych graczy jest cały czas traktowana przez większość z odpowiednim szacunkiem i wspominana..

Pani Maju może nie powinna Pani tak pochopnie obrażać całego sojuszu ?

Z Tobą SirRastinie też na "ty" ani "pani" nie jestem. Wymienianie imion tutaj - jest nietaktem. A ile Ty wart jesteś to również Rommel80 się przekonał, bo jedno pisałeś a drugie robiłeś.

Gdzie obraziłam cały sojusz? że tekstu Cana używacie? Can mi pisał, że zgody od dawna nie daje boście wstyd Mu zrobili jedynie. To gdzie tu obraza?

Nie wątpię, że mnie wspominają - wiele godzin poświęciłam dla dobra CO ... ale jeśli uważasz, że pisanie na forum przez (obecnego haha założyciela) Gimaxa o mnie: "szmata" - za coś miłego - przy poklasku Lookecika defiarza i reszty publiki - to chyba przegiąłeś. (Nie mógł przeboleć, że Can kazał dać nam liderów? czy tego, że byłam dyplomatą Waszym i stosować się musiał? A Gimaxa i Lukrecję Can kazał wyrzucić - czego Looket nie zrobił - bo to kumple. To teraz towarzystwo w komplecie jest. Wylizujcie sobie dalej między palcami..:))

Tu jest temat ATENY nie MY.. ale mam wciąż Wasze teksty - więc się nie rozpędzajcie tak z tą Waszą "uczciwością" bo zacznę wklejać.

Włazodupstwo Looketa wobec Turka macie w moim profilu na MY. A to, że nie odważył się napisać potem do mnie - dyplomaty MDG na Tau - świadczy najdobitniej o Jego tchórzostwie - wobec mnie personalnie. Za dużo na MY wobec mnie sobie pozwolił - jak i Jego kumple. Więc przestańcie się tu błaźnić - bo wiecie doskonale, że kochałam CO i zasuwałam dla Was a potraktowaliście i mnie, i Wojtka a na koniec i Cana - bez honoru - o którym tyle prawicie.

A CO na Tau i na Omega jest już przeszłością, chociaż chciało pokozaczyć. Na My ciągniecie pracę ludzi, których opluliście ale zapominacie, że m.in bez Nich - dawno już by Was tam też nie było. Dwulicowy, dziecinny ambitniak Megamic wstawiający krety do Przyjaciół, sprzedawczyki co forum ukryte robili jednocześnie z dwoma wrogimi stronami - byle tylko coś ugrać i w tyłek nie dostać.

Podziwiam Cana za to co stworzył - ale to co z tego zrobiliście (Rada - nie wszyscy) - funta kłaków nie warte. Pławcie się dalej w swoim sosie i zajmijcie się tutaj Atenami - bo to temat tego działu forum.

Ponad pół roku grałam na MY sama - bez Was - i to był najlepszy mój czas tam, który miło wspominam. Ludzi niektórych - z przyjemnością zawsze powitam - gdziekolwiek będą ale akurat czołowi Przywódcy CO - do nich nie należą.

Powodzenia życzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Z Tobą SirRastinie też na "ty" ani "pani" nie jestem

haha, to może mamy się do Ciebie zwracać per Wielmożna Damo? ;-) Wyluzuj, to tylko zwykłe forum o jakiejś tam grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Hej, hej - spokojnie. Wracamy do dyskusji "Ateny" koniec tematu. Jeśli chcecie coś sobie dodać to od tego jest PW.
 
Do góry