Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

A mamy tu jakiegoś piśmiennego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

No turas lubi pisać pisać i pisać...


Swoją drogą, nie spamuj mi dramy bo jeszcze nie zauważy i nie będzie miał szans mi odpowiedzieć :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

przyznam się bez bicia - na Ypsilonie to ja razem z Lasu byłam założycielką Kostuchy. kiedy dowiedziałam się jaki z niego multikonciarz to od razu go olałam i przeszłam do innego sojuszu. "Reklama" jaką potem Lasu mi zrobił doprowadziła do tego, ze odechciało mi się grac na tym swiecie mimo, ze byłam w zajefajnym sojuszu i mieliśmy niezle pakty.


Po pierwsze nigdy nie byłaś założycielką , byłaś dyplomatą i to w dodatku marnym tak więc sobie nie przypisuj innych tytułów .Po drugie , jeśli masz dowody na to, że mam multikonta to podeślij to do supportu tam mają głowe na karku i lepiej bedą wiedzieć co z Tym zrobić , samosądy czy oczernianie kogoś o coś czego nie zrobił dobre jest dla przedszkolaków

a po trzecie i ostatnie bo to nie moj swiat i wiecej sie tu nie wypowiem
Nie odeszłaś z Kostuchy , zostałaś wyrzucona bo pani dyplomata mimo wojny z jednym sojuszem i tak krecila i " pomagała " temu sojuszowi .


PS : Co do, że nikt nie jest bez winy ost mialem bana na 5 dni bez urlopu i przyznam sie tutaj o


VooDooPL 19.08.2012 19:13

Witam , ja i dziewczyna zostaliśmy juz odblokowani , jak sie okazało ban był zasłużony ;/

pierwsze mialem bana za multikonto , dziewczyna wysłała wsparcie do tego samego gracza

Author napisał:
. support od gracza VooDooPL z miasta 08 Judyś xD do gracza Sharks miasto Generał MDG w dniu 09.08.2012 wyslanno o godzinie 10:40:35
2. support od gracza VooDooPL z miasta 04 Las Liściasty do gracza Sharks miasto Generał MDG w dniu 09.08.2012 wyslano o godzinie 10:40:55
W tym samym czasie z drugiego konta:
1. support od gracza Giuditta89 z miasta Tadko xD do gracza Sharks miasto Generał MDG w dniu 09.08.2012 wyslano o godzinie 10:42:5


był to ban z urlopem potem mi go przeksztalcili za ban bez urlopu za to :

Author napisał:



VooDooPL 09.08.12 o godzinie 10:39
Tadka nie ma jest w pracy, ale zaraz Ci cos wysle. Judyta
Sharks 09.08.12 o godzinie 09:20


to juz zasiadanie na obcym koncie .


Tak więc , jeśli gram na multi i ktoś jest na tyle pewny , że nie waha się rozpowiadać tego na prawo i lewo to niech wpierw zasiegnie jezyka u supportu , ja w nim znajomych nie mam . Tutaj moja dziewczyna zapomniała pewnych reguł w regulaminie i dostałem bana , ona również . ALe i tak widzę różnicę między współdzielenie konta czy zasiadanie na obcym koncie a multikontem .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

No tak, ogólnie na grepo wszyscy są niewinni tylko niekiedy zapominają pewnych reguł w regulaminie, dokładnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Źle się wyraziłem, ona ich nie znała , a nie zapomniała .

Zresztą , prześwietlane konto było wiele razy , jak i suport wiele razy prosil o dostep do pw . Jak dotąd mój pierwszy ban , zawsze ten pierwszy raz musi być .

Dobra , koniec mojego wywodu tutaj - zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować , gra na złocie czy ranking . Tylko, żeby akurat tym się przejmować to trzeba mieć zgłową . Bo każdy gra na tyle na ile ma możliwości , niektórzy z dystansem niektórzy maniaczą ale to jest indywidulana sprawa każdego i ani mi ani nikomu innemu NIC DO TEGO .

Ogólnie odezwałem sie bo ktoś chciał uchodzić za założyciela , któym nie był .
MIłej nocy wszytkim .
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

oho czyżby ta dziewczyna farmy była kolejną wymyśloną, coś grepo puszcza wodze naszych fantazji :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Źle się wyraziłem, ona ich nie znała , a nie zapomniała .

Zresztą , prześwietlane konto było wiele razy , jak i suport wiele razy prosil o dostep do pw . Jak dotąd mój pierwszy ban , zawsze ten pierwszy raz musi być .

Dobra , koniec mojego wywodu tutaj - zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować , gra na złocie czy ranking . Tylko, żeby akurat tym się przejmować to trzeba mieć zgłową . Bo każdy gra na tyle na ile ma możliwości , niektórzy z dystansem niektórzy maniaczą ale to jest indywidulana sprawa każdego i ani mi ani nikomu innemu NIC DO TEGO .

Ogólnie odezwałem sie bo ktoś chciał uchodzić za założyciela , któym nie był .
MIłej nocy wszytkim .
podexpiszz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

fakt, sposob wypowiedzi turaska jest bardzo trudny do zniesienia itd. nie chce sie o tym rozpisywac, bo kazdy wie o co chodzi
co chce powiedziec - to ze swiat faktycznie jest nudny. jeszcze nigdy, a gram sporo, nie spotkalem sie z taka sytuacja zeby juz po 5 dniach trwania serwera sojusz top1 w pkt agresji miał pakty z 3 innymi sojuszami. to zle swiadczy o top1 i ich graczach. silne sojusze nie potrzebują aż tylu paktów, a na pewno nie tak szybko. zobaczymy jak to sie jeszcze rozwinie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Turka to ja bardzo lubię jestem fanem jego profilu, już mu kiedyś napisałem że pomylił grę internetową z portalem randkowym :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Po pierwsze nigdy nie byłaś założycielką , byłaś dyplomatą i to w dodatku marnym tak więc sobie nie przypisuj innych tytułów .Po drugie , jeśli masz dowody na to, że mam multikonta to podeślij to do supportu tam mają głowe na karku i lepiej bedą wiedzieć co z Tym zrobić , samosądy czy oczernianie kogoś o coś czego nie zrobił dobre jest dla przedszkolaków

a po trzecie i ostatnie bo to nie moj swiat i wiecej sie tu nie wypowiem
Nie odeszłaś z Kostuchy , zostałaś wyrzucona bo pani dyplomata mimo wojny z jednym sojuszem i tak krecila i " pomagała " temu sojuszowi .

Pamietam dokladnie ta sytuacje gdyz jak tylko zobaczylem, ze Lasu przyjal ta pseudo dyplomatke do sojuszu i dal jej po koleżeńsku dyplomate to go na gg ostrzegalem przed nia gdyz podobnie robila na My.

Odeszla ze swojego macierzystego sojuszu Fenicja by robic kariere w spolce bo strzelila focha na przyjaciol gdyz nie dali jej lidera jak byly wybory na nowego po odejsciu poprzedniego.

Problem byl taki, ze ta kobieta nie potrafi odroznic swojego sojuszu od dawnego i caly czas krecila i mieszala na korzysc starego a niekorzysc nowego...

No tak ale jak sie zostawia przyjaciol w starym dla swojej kariery to co sie dziwic, ze potem myla jej sie sojusze dla ktorych ma dzialac...

Dodam jeszcze, ze ta kobieta nigdy nie byla zalozycielka i sie do tego nie nadaje. Nawet w spolce musiala dlugo czekac na funkcje radnej.

Takze prosze nie klam tu i nie przypisuj sobie czyis zaslug bo zalozycielka nigdy nie bedziesz a i dyplomatka mozesz byc conajwyzej w jakims marnym sojuszu gdzie wysyla sie pakty bez rozmowy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

<zawiedzionym głosem>
Wiedziałem, wiedziałem, że mi nie odpowie.
<end of zawiedziony głos>
Hej, w sumie to znaczy, że przyznał mi rację :D
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Yuuuupiiiii jestem top1 wojowników :D

To mój największy sukces na grepo :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

No to gratulacje!
A teraz się tam utrzymaj, bo będzie trudno ;)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

daje mu 3 dni i spadnie nie więcej
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Choćby to były trzy minuty to i tak będę miał się czym chwalić przez najbliższy rok :D
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

jesteś zwykłym bobem i tego byłem pewien ale że jeszcze chwali piętą do kompletu to nie wiedziałem
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Sim City to moja ulubiona gra :)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

ludzie z kim ja gram chyba zrobię temu światu przysługę i pomogę cie rozwalić
ps. weź se daj spokój z grepo i przerzuć się na minecrafta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

A Ty kim jesteś żeby mówić kto ma co robić hmm? Bez obrazy, ale patrz na swój tyłek i nie wytykaj innym błędów.
 
Do góry