Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Fajny sojusz :p
Szkoda, tylko, że jestem na innym morzu :D
Jestem, w sojuszu, który jest top 5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

A ja Top 500:D.
Tylke ze ja jestem na morzu 72 a moj brat 25:D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Hahaha, a ja na 44 i 34 morzu :p
Mam wszędzie bliżej
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

O0 forum jeszcze działa dawno tu nikt nic nie pisał.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

O cześć!
Witam, tak długo nic tu się nie działo. ;)
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

i forum ucichło? :)
jakieś nowe wieści?
DC się sypie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

i forum ucichło? :)
jakieś nowe wieści?
DC się sypie..


Myślę że DC się nie rozpadnie. Szkoda by było. Fajnie mi się z nimi "Wami" napiernicza... No może częstotliwość potyczek jest niespecjalna ale i tak dobrze się bawię :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak na marginesie, gracz "Adaśko" strasznie wszystko przeżywa, czasami zaglądam z ciekawości na jego profil by poczytać nowe wierszyki i inne sentencję skrzętnie opracowane celem jak najbardziej dosadnego pojechania przeciwnikowi. Chodź przyznam że lektura nieraz pochłania mnie beznamiętnie, to jednak we wnętrzu mego ciała, czuje że coś jest z tym chłopakiem nie w porządku.
Jest taki stary filmik na youtube pod tytułem niemieckie dziecko NEO gra w Cs, wydaje mi się że syndrom jest identyczny. Może reakcja nieco inna, ale ciężko mi stwierdzić czy w realu przed monitorem nie zachowuje się podobnie...
Ciekawi mnie też wątek psychologiczny całej tej sytuacji.
Człowiek ten skupia wokół siebie sporo osób, przyciąga je prawdopodobnie Swoją bezpardonowością i arogancją. Niemniej jednak dziwne jest że Ci ludzie za nim idą. Historia świata pamięta wielu takich silnych osobowości. Strach wspomnieć ilu za takimi poszło i jak to się skończyło, jak analogicznie od 1939 do 1945r. Dla tego przepełnia mnie przerażenie, że kolejne pokolenia wciąż popełniają te same błędy......
To oczywiście tylko gra umiejscowiona w wirtualnym świecie. Ale to z całą pewnością odzwierciedla prawdziwe charaktery tych ludzi. Skrzętnie ukryte pod płaszczem codziennego realnego życia. Ale wewnątrz płoną demony. To przerażające
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

DC raczej się nie rozpadnie. Jest to bardzo wątpliwe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

zacząłem grać na tym świecie i widzę trochę postępów jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

odnośnie wszystkiego
Cos ciekawego jest na św jakieś wojny?
 

DeletedUser11168

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Jest taki stary filmik na youtube pod tytułem niemieckie dziecko NEO gra w Cs, wydaje mi się że syndrom jest identyczny. Może reakcja nieco inna, ale ciężko mi stwierdzić czy w realu przed monitorem nie zachowuje się podobnie...

Trafiłes w 10tke tez dokładnie sobie tak go wyobrazam grającego w grepo hahahhahaha dobre
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

O widzę, że dopiero zacząłeś pisać :p
I o kim mówicie?
 

DeletedUser11168

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Ja z szacunkiem do rywali zeganm sie z KaraJunior1, Gosia, Petrel, Anita322, równiez rywalami z Kozaków Hubala i Denzem, gra przeciwko Wam była wyzwaniam i przyejmnością.
Dziękuje również za gre kolegom i kolezankom, z LT SZD (nigdy z nikim mi sie tak dobrze nie współpracowało), Mańkowi, Wredniakowi, Vandrusowi, Mariuszowi.20 (1wszemu włascielowi konta), Cetusi, Łobuzowi, Chuliganowi, Efrt, Barniemu, Meffiemu, Zawadiace, Alegonie, Lionowi, Fejkowi. Po za tym dziękuje Jabolce, Magii Gór, Lordowi Hermesowi, Tusonicowi. Świętna ekipa była swojego czasu!!!
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Panowie, wszystkie posty z Waszej dyskusji zostaną usunięte. Jeżeli zobaczę jeszcze jeden post zostaniecie zbanowani.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ci Panowie, którzy mimo ostrzeżenia wstawili swoje posty mogą się spodziewać konsekwencji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

czy modek może wyjaśnić ?


co słowo "party" znaczy tak dokładnie w tym temacie ?
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Chodzi tutaj o rodzaj "party" często praktykowany przez studentów, czyli popularna nasiadówka, gdzie w nieskrepowanej, luźnej atmosferze dyskutuje się na tematy dotyczące wszystkich uczestników. Tutaj tym tematem jest Grepolis w jakiejkolwiek postaci.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Chodzi tutaj o rodzaj "party" często praktykowany przez studentów, czyli popularna nasiadówka, gdzie w nieskrepowanej, luźnej atmosferze dyskutuje się na tematy dotyczące wszystkich uczestników. Tutaj tym tematem jest Grepolis w jakiejkolwiek postaci.

Innymi słowy? Bo ja nic z tego postu nie zrozumiałem. Nie jestem studentem
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Innymi słowy, prowadzimy tutaj dyskusję na wszystkie tematy związane z Grepolis, a w szczególności ze światem Ateny.
 
Do góry