Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Jak widzę, to Fenix sobie nie radzi, a jest sojuszem Top2.
My się z nimi ostatnio nie bijemy tak zażarcie, wolimy zabierać miasta Vendetcie.
Jest fajnie, bo nie wysyłają ANI JEDNEGO ATAKU NA ROZBICIE OKUPACJI. A jak już to nie na nas :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Moim zdaniem Ateny to najlepszy świat :p
Dobre ustawienia i np Alfa na 6 poziomie rozbudowy wioski splondrowac to 600 surowcow a Ateny na 2-3 chyba juz 800
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Wiesz, zależy kto co lubi i ile czasu może poświecić grze. Wielu sobie chwali Ateny, a ja wolę wolniejsze światy. Na Atenach przy 30 miastach pewnie musiałbym już rezygnować z gry z powodu braku czasu. Na wolniejszym świecie mogę powalczyć dłużej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

eeee ja mam 41 miast i jest spoko nie trzeba wiele czasu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Też mam 40 i trzeba wiele czasu.
No chyba ,że wchodzisz raz na dzień załączasz festyny i tak przez 365 dni .
To na żadnym serwerze nie trzeba .
hehe może ty praktykujesz festyny ja buduję woja i bije punkty :)
 

DeletedUser19135

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

hehe może ty praktykujesz festyny ja buduję woja i bije punkty :)

Skoro budujesz wojsko i bijesz punkty, to powiem że wychodzi Ci to wyjątkowo słabo bo przy 40+ miastach nie masz nawet 100k pkt walki.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Skoro budujesz wojsko i bijesz punkty, to powiem że wychodzi Ci to wyjątkowo słabo bo przy 40+ miastach nie masz nawet 100k pkt walki.

o wojownik zabrał głos mający 50 miast a pkt na poziomie :

atak -> 347172
obrona -> 155577
wojownik -> 502749

przeliczając to na pochody powinieneś mieć kulturę na poziomie 35-37

zamiast się tak wywyższać patrz na siebie :) pozdro
 

DeletedUser19135

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

o wojownik zabrał głos mający 50 miast a pkt na poziomie :

atak -> 347172
obrona -> 155577
wojownik -> 502749

przeliczając to na pochody powinieneś mieć kulturę na poziomie 35-37

zamiast się tak wywyższać patrz na siebie :) pozdro

Nie uwarzam się za wojownika, ale tak dla jasności od początku kwietnia prawie nie gram i od tamtego czasu nie robie praktycznie rzadnych akcji bo nie mam na to czasu. Tak więc jakieś ostatniekilka slotów dorobiłem się tylko na wysyłaniu ogni/birem na okupacje lub poprzez festyny. Jakbym miał tyle czasu co wcześniej to bym się dorobił nie jednej tabliczki agresora dnia. Tak więc jeżeli mnie nie znasz, to jakbyś mógł to nie krytykuj bo teraz mam ważniejsze sprawy od grepo na głowie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Nie uwarzam się za wojownika, ale tak dla jasności od początku kwietnia prawie nie gram i od tamtego czasu nie robie praktycznie rzadnych akcji bo nie mam na to czasu. Tak więc jakieś ostatniekilka slotów dorobiłem się tylko na wysyłaniu ogni/birem na okupacje lub poprzez festyny. Jakbym miał tyle czasu co wcześniej to bym się dorobił nie jednej tabliczki agresora dnia. Tak więc jeżeli mnie nie znasz, to jakbyś mógł to nie krytykuj bo teraz mam ważniejsze sprawy od grepo na głowie.
ogłaszam rozbiórkę miast kolega mówi że nie ma czasu pomóżmy zdjąć mu to brzemię
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Nie uwarzam się za wojownika, ale tak dla jasności od początku kwietnia prawie nie gram i od tamtego czasu nie robie praktycznie rzadnych akcji bo nie mam na to czasu. Tak więc jakieś ostatniekilka slotów dorobiłem się tylko na wysyłaniu ogni/birem na okupacje lub poprzez festyny. Jakbym miał tyle czasu co wcześniej to bym się dorobił nie jednej tabliczki agresora dnia. Tak więc jeżeli mnie nie znasz, to jakbyś mógł to nie krytykuj bo teraz mam ważniejsze sprawy od grepo na głowie.

no nie jedną masz bo aż całe 2 :p a co do czasu jakoś inni wszystko potrafią pogodzić i nie narzekają ;p na froncie też nie jesteś wiec nie wiem po co te żale na temat czasu :p ja gdybym go nie miał zakonczyl bym gre bo to bylo by lepsze dla sojuszu niz pilnowac mi nom stop miast poprzez czujki itd a konta nikomu nie przekaże także z gory daje info bo już kilku pajaców chciało moje konto :p
 

DeletedUser19135

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Czasu mam wystarczająco żeby móc pomagać innym, ale nie mam czasu na robienie jakiś akcji dla tego nie mam miast na froncie. Co do pilnowania miast to sam sobie z tym dobrze radzę.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Czasu mam wystarczająco żeby móc pomagać innym, ale nie mam czasu na robienie jakiś akcji dla tego nie mam miast na froncie. Co do pilnowania miast to sam sobie z tym dobrze radzę.

to dobrze:cool:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

hehe może ty praktykujesz festyny ja buduję woja i bije punkty :)

No bijesz od tyfodnia chyba :p
Owszem czasami też używałem( bo od kiedy zaczęły się cuda nie mam surki na to) festynów, ale tylko wtedy gdy zagrody deffa i birem głównie były pełne , bo off i ognie za szybko schodzą.
Tyle ,że mistrzu Grepolis ja mam:
42 miasta i 377k punktów walki
Ty masz za to
41 miast 80k punktów walki z czego połowa w obronie i durny avatar
Możesz odpowiadać ,ale twoje zdanie mnie nie obchodzi :p
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

jezusie adaś ciebie wszędzie pełno :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adaś co do TheEnda to dobry wojownik i dziękuję bogu że znalazł się jako mój sojusznik jest świetny akcję z nim przeprowadzać to sam miód nie znasz połowy ludzi a wypowiadasz się eh

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ogłaszam rozbiórkę miast kolega mówi że nie ma czasu pomóżmy zdjąć mu to brzemię

hehe festyniarz się odezwał żal :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Ludzie co tu tak cicho?
Jak na cmentarzu
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Kiedy jasna gwiazdka błyśnie
Niech Wam serce radość ściśnie
Niech choinka jasno świeci
Niech nadziei płomień wznieci
Niech kolęda zabrzmi w koło
Niech świat śmieje się wesoło
Będzie miło i serdecznie
A Wasze szczęście niech trwa wiecznie.


crechenoel012vi5.gif

 
Do góry