Atlantica Online

  • Rozpoczynający wątek ddante
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Naprawdę ciekawa gra mmo która jest inna od tych głupich grindówek typu metin czy 12sky.

Dlaczego inna? A no dlatego, że tutaj liczy się STRATEGIA. Tak, to gra mmo w której musisz wykazać się taktycznym myśleniem. A to dzięki turowemu systemowi walki, w którym po kolei wymieniamy ciosy. Dowodzimy grupą najemników z którymi wykonujemy zadania (Należy wykonywać zadania główne aby móc zwiększyć próg lvlowy, ale te questy są łatwe i nagrody są przyzwoite). Gra się niesamowicie miło, ludzie sobie pomagają oraz łatwo się zdobywa lvl. Można pójść połowić ryby bądź craftować (tworzyć) własne itemki! Każdy mercenary ma swoje + i -. Można stworzyć drużynę, która dobrze sobie radzi z ogłuszaniem przeciwnika, bądź wysokim damage. Możliwości jest wiele. Można kombinować na każdy możliwy sposób.

Dla tych co chcą pokazać innym kto tu rządzi polecam free league, czyli turniej w którym gracze walczą ze sobą 4 fun. Można przy tym się wzbogacić o tzw. atlantis coins, które można wymienić za spore pieniądze u merchanta.

Świat gry jest bardzo podobny do naszego, wielkie miasta z realnego świata zostały umieszczone w grze (W tym Warszawa!). Gildie mogą kontrolować takie miasta co daje dużo ciekawych opcji.

Wspomniane gildie mogą łączyć się w nacje, czyli sojusz do max. 10 gildii. Będąc w nacji można prowadzić wojny.

To tylko niektóre z atrakcji w atlantica online, polecam tą grę każdemu kto chce spróbować czegoś innego i ciekawego. A nie tylko bezmyślnie zabijać moby ;)

Napisałbym więcej ale jest późno więc nie piszę już, by nie napisać głupot ;)
 

DeletedUser

Guest
ah ta Atlantica...;)

Nie chciałbym za dużo napisać, ale chciałbym zachęcić do gry jest to naprawdę ,,inna" gra mmo. Na pewno przypadnie komuś do gustu ale wracając ja za długo nie pograłem może jakiś miesiąc...po prostu nie miałem czasu. Gra warta polecenia ! Możliwe że jeszcze wrócę jak będę miał z kim grać ^^

Pozdrawiam LuksusVS​
 
Do góry