Błyskawica

  • Rozpoczynający wątek Malaczek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
image.php

Sojusz ten powstał z myślą o graczach silnych i doświadczonych jak i słabych i nowych, aby w połączeniu móc coś zdziałać razem. Sojusz ma na celu gromadzić wszystkich z morza 34, aby pomoc nam szybko dochodziła.
Mamy wybrane składy najważniejszych posad i jak na razie mamy dość zgranych członków sojuszu.


Rekrutacja jest otwarta nasz skład liczy 13/25 członków.
Nie zamierzamy robić z sojuszu masówki dlatego liczba członków jest ograniczona jedynie do 25 członków.


Proszę o komentarze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9694

Guest
image.php

Sojusz ten powstał z myślą o graczach silnych i doświadczonych jak i słabych i nowych, aby w połączeniu móc coś zdziałać razem. Sojusz ma na celu gromadzić wszystkich z wyspy 34, // to są morza ;) aby pomoc nam szybko dochodziła.
Mamy wybrane składy najważniejszych posad i jak na razie mamy dość zgranych członków sojuszu. Mamy także kilka paktów z dość dobre pakty. // dobrymi sojuszami.

Nie będę podawał ekipy, bo to niebezpieczne :D // To nie wspominaj

Wymagań do rekrutacji nie posiadamy. // A rekrutujecie?


Proszę o komentarze.

Zacznijmy od tego, że to są morza, a nie wyspy. Kolejną rzeczą jest bezsensowne zdanie: "Mamy także kilka paktów z dość dobre pakty."
I mało informacji tu jest zawartych. Ta prostota jest za prosta ;)

Ocena: 4/10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No nie wiem, a co byś chciał jeszcze tam zobaczyć?
 

DeletedUser9694

Guest
np. Założyciela, do kogo zwrócić się w sprawach rekrutacji i inne sprawy organizacyjne ;p ja za ciebie nie napisze prezentacji. Ja tylko oceniam.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie błyskawicznie wszedłeś z postem i błyskawicznie cię ocenili :D

Za obrazek 6/10
za reszte 2/10
 

DeletedUser

Guest
gdyby nie obrazek to bym dał 2 ale obrazek ładny i dam za niego 6 więc śrenia wychodzi 4/10
 

DeletedUser

Guest
3,5/10
Troszkę za mało info o sojuszu typu kiedy powstał, kto założył, kto zastępca, kto rekrutant itp..
 
Status
Zamknięty.
Do góry