Bóg Hades

  • Rozpoczynający wątek xxxxyyyy
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na?

  • Tak

    Głosy: 54 83,1%
  • Nie

    Głosy: 5 7,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 6 9,2%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser1608

Guest
Myślę, że łódź nie pasuję, Mamy już coś na wzór tego - Hydrę. Jedna wystarczy, lub zamiast łodzi offensywnej zrobić defensywną która mogła by wpływać do każdego miasta niezależnie czy jest tam Zeus czy Posejdon. Miała by sporo deffa np 1500 lecz była by droga.
 

DeletedUser

Guest
Łódź jako jednostka mistyczna ma być drobnym ułatwieniem a nie flotą bojową która mogłaby pływać od wioski do wioski i siać zniszczenie. Poza tym jednostek ladowych i tak już jest dużo a z morskich jest tylko Hydra.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry, ale może ta łódź od Hadesa udźwignęła by ludzi ? Sam mam parę miast, w tym jedno miasto w którym robię TYLKO wojsko i wg. mnie fajnie by było zamiast 40 łodzi transportowych mieć np. 6 jednostek mitycznych.

Pozdrawiam, Wisnia3.
 

DeletedUser

Guest
Łódź Charona przewoziła do Hadesu więc na transportowiec się raczej nie nadaje ;p no chyba że chcesz ich odesłać w zaświaty.
 

DeletedUser

Guest
Hm... To dać np. 70 % szansy, że jednostki przeżyją podróż, wtedy może się udać dowieźć jednostki, albo na odwrót ;p
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, ale czy to nie Posejdon powinien mieć dostęp do morskich jednostek?
 

DeletedUser4500

Guest
wspaniały pomysł. najłatwiej powiedzieć krótko:

jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak

Podoba mi się to dlatego popieram to żeby powstał bóg Hades.:D
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja zostanie wprowadzona wraz z wersją 2.0.
Na przyszłość proszę użyć opcji "Raportuj zły post" w celu poinformowania nas o tym, że temat został wyczerpany.
Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry