Bóg Wojny Ares

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31752
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31752

Guest
Mam propozycje boga ,który móg być w prowadzony w najbliszych aktualizacjach:
Ares Bóg Wojny , jego jednostki boskie: Boski Wysłanik, Spartański Hoplita, Spartański Weteran- obie jednostki są uniwersalne,
moce boskie: Honor Wojownika - zwiekrza Morale wrzyskich jednostek i siłe ataku o 20%,koszt 60 Laski, Sartańskie Wychowanie - daje wybranemu miastu 10 hoplitów koszt 90 łaski , Zagrzewająnca Mowa - podnosi sile ataku i obrony o 50% na 24H oraz morale o 3% na najbliszy 1 atak, koszt 200 łaski , Dar Miecza, Daje wybranemu miastu 10 szermierzy, koszt 70 łaski. Wrzyskie koszty można zmienić jeśli Bóg bendzie zbyt silny. przepraszam za moje błędy w ortogrficzne i mam nadzieje że moja koncepsja bendzie wysłuchana lub uleprzona przez was , pozdrawiam was ja zezus-zeus
 

DeletedUser29238

Guest
Propozycja powinna być skonstruowana wraz z ankietą: TAK/NIE/NIE MAM ZDANIA.
 

DeletedUser30713

Guest
Nie, nie i jeszcze raz nie.
1) jednostki które podałeś nie są mityczne
2) nie ma żadnego czaru którym można przykryć atak
3) po co 2x spady na jednym bogu?
4) podnoszenie siły i ataku o 50% ??? Bądźmy poważni...
5) zwiększenie morali w ataku z pomocą czaru... Niby spoko, ale jednak nawet bohater, o takiej specyfikacji nie przeszedł
6) 7 bóg w przypadku EC to już by było przegięcie. Mega ciężko by się farmiło łaski wtedy
7) każdy inny bóg wprowadza coś ciekawego do rozgrywki, a Twój niestety nie:
-Hades (niewitka)
-Zeus (gniew zeusa)
-Posejdon (zew, trzęsienie, sztorm)
-Hera (bobas i tęsknota)
-Atena (mądrość i ochronka)
-Artemida (iluzja i oczyszczenie)

7 minusów, a jedyny plus to zrobienie czegokolwiek z moralami, na co inno nie pójdzie. Możesz nie dodawać opcji TAK/NIE/NIE MAM ZDANIA, bo propozycja nie ma absolutnie żadnych szans przejścia.
 
Do góry