Błąd anty-timmingu

  • Rozpoczynający wątek Wojti16
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Jeżeli masz taką możliwość nagrania tego i przesłania nam tego jako przykładu byli byśmy bardzo wdzięczni z tego powodu.
 

DeletedUser

Guest
tzn. sam nigdy nie użytkowałem za bardzo tego typu programów, ale wiem, że można nagrać i odtworzyć to co się działo na monitorze. Tylko nie wiem w jaki sposób mógłbym to Wam przesłać.
 

DeletedUser77

Guest
Najlepiej spakować po czym wgrać na jakiś hosting plików i przesłać nam link do niego.
 

DeletedUser

Guest
ok, dziękuję.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie w takim przypadku mnie spławiał gadką "czy jest pan pewien?" albo "Może pan na zły zegar patrzył"
 

DeletedUser

Guest
ja od siebie mogę jedynie dodać, że również używałem Google Chrome i też był to zwykły atak morski bez kolona

kwestia czy to ma związek czy w innych przeglądarkach też coś takiego jest - może ktoś kto miał taką sytuację dopowie coś na ten temat
 

DeletedUser

Guest
To ja dorzucę coś od siebie dzisiaj się spotkałem z tym pierwszy raz . Moje ataki zamieniały się miejscami kilkukrotnie . na szczęście zrobiłem skany :


Ciekawa jak to możliwe , że ataki zamieniły się miejscami ???
 

DeletedUser77

Guest
livius, kwestia czy po odświeżeniu strony nadal, źle to pokazuje czy już jest ok?
boxer1981228, tutaj akurat nie ma znaczenia anty-timing, lecz jest to spowodowane tym, że ataki dochodziły w tej samej sekundzie, ale to nie jest temat od tego :)
 

DeletedUser

Guest
To gdzie mam napisać w sprawie tego tematu . Ataki kilkukrotnie zamieniały się miejscami a miało do bardzo duże znaczenie bo w mieście stało 1200 hopków i 500 rydwanów bez muru . I moje Hopki miały wejść pierwsze i tak było a później zaczął się kocioł .
 

DeletedUser77

Guest
A jak w końcu weszły ataki? Tak jak powinny czy odwrotnie?
 

DeletedUser

Guest
Witam ponownie,
Ostatnio trochę mało atakowałem, ale jak wysyłałem ataki to nagrywałem. Dziś wysłałem ogólnie 4 ataki - jeśli się nie mylę, na jeden nie zwracałem uwagi bo było pojedynczy, pozostałe 3 były dogrywane na sekundy, 2 z nich zostały źle naliczone. Wszystko zostało udokumentowane za pomocą programu camstudio.

Niestety, na hostingu gdzie założyłem konto można opublikować film 300mb, ten ma dokładnie 408, więc postanowiłem wrzucić go na chomika. Gdy skończy się upload dam link do pliku, mam nadzieję, że szanowny support wyciągnie jakieś wnioski i poprawi błędy. Bo to, krótko mówiąc skandal jest, żeby w tak drogiej grze, gracze którzy płacą pieniądze akceptowali takie błędy.
Insynuacji, że ataki były na członka teamu nie będę snuł, bo to mało ma wspólnego, przynajmniej mam taką nadzieję.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
długi ten filmik? bo z chomika ciężko cokolwiek oglądać - max 10 minut. ściągnięcie 408mb też może być problemem, bo nie wszyscy mają większy limit niż 50mb
 

Robin65

Zespół Grepolis
.
Insynuacji, że ataki były na członka teamu nie będę snuł, bo to mało ma wspólnego, przynajmniej mam taką nadzieję.

Pozdrawiam.

Każdy grający na jakimś świecie członek Teamu jest tam tylko graczem ze wszystkim tego konsekwencjami. To powyższe to nie jest insynuacja :confused:.

Z materiałem bardzo chętnie się zapoznamy może w końcu uda się ustalić na czym polega sygnalizowany problem.
 

DeletedUser

Guest
Czy ktoś się tym zainteresował czy mam pisać na PW do odpowiednich osób?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Już dwukrotnie obejrzałem ten filmik, jest niestety bardzo niewyraźny, określ w której minucie i sekundzie filmu pojawia się problem muszę sobie pojedyncze klatki zrobić. Jedyne co na tą chwilę na 100% mogę określić to fakt, iż w czasie filmowania występowały u Ciebie lagi, a one mogą mieć wpływ na czas dotarcia ataku.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o jakość to u mnie na kompie dobrze widać i nie ma żadnych przycinek. Jakość chomika :/

Czy jest jakiś sposób na przesłanie tego w miarę nienaruszonym stanie i dobrej jakości?

Co do lagów to nie przesadzajmy, rozumiem 1-2 sekundy - a luz 3 sekund zostawiałem sobie. A jeśli się nie mylę to róznicy było 10 sekund. Lagi mają mało do powiedzenia tutaj.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie zupełnie masz rację co do lagów. Przy wysyłaniu ataków istotny jest czas dotarcia rozkazu do serwera gdyż dopiero wtedy rozkazowi nadawany jest status wykonalności, w przeciwnym razie można by zdrowo oszukiwać.
Co do jakości to mam problem z odczytem czasów, niestety nie umieszczam filmików w necie więc niewiele w tym zakresie mogę pomóc.
 

DeletedUser77

Guest
Co do filmiku to mógłbyś go wrzucić na youtube, wtedy nie stracił by chyba aż tak na jakości.
 

DeletedUser

Guest
Nagranie zostało sprawdzone z informacjami jakie posiadamy w systemie o tych atakach wysłanych i wyszło że masz zły czas systemowy ustawiony, dlatego widziałeś że nalicza zły anty-timing.

Od razu dam przykład:
W pierwszym ataku masz czas wysłania 15:19:25(lewy dolny róg, nagranie 2:56), a u nas w systemie jest czas wysłania ataku 15:19:01, czas dojścia ataku jest taki jak u nas.


Polecam synchronizowanie sobie windowsowego zegara z internetowym czasem.
 
Do góry