Błąd anty-timmingu

  • Rozpoczynający wątek Wojti16
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja polecam... Nie powiem co polecam, nie chcę dostać warna.

Co ma mój czas windowsowski z czasem wewnętrznym gry? Bo albo ja jestem tępy, albo ktoś inny tutaj ma zły tok myślenia.

A co do lagów, nie przesadzajmy, nie 10 sekund, bo to jest już przesada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proszę przeczytać parę razy ten przykład z filmu pana, co dałam. Jest tam informacja, jaki u pana czas ataku był pokazany, a jaki u nas faktycznie w systemie i jasno wychodzi, że nie ma pan synchronizowanego zegara z internetowym, bo inaczej oba czasy byłyby takie same.

Takie są różnice między pana zegarem, a naszym i proszę się nie dziwić że potem anty-timing wychodzi nie wiadomo jaki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
w takim wypadku wina leży w w podstawowym będzie jawy.. gdzie często zmiana zegara systemowego przebija się na zegar wewnętrzny gry...
A to raczej nie wina usera... Nie każdy musi mieszkać w Polsce, i nie każdy musi mieć tą samą godzinę co gra...

Sam mam w systemie godzinę z kompa w pracy ustawioną +11 min do czasu rzeczywistego...

Jak dla mnie? zegar wewnętrzny winien byc całkowicie niezależny, i powinien zawsze działac na podstawie gry, bez ciągnięcia z zewnątrz.. aż samo się prosi by spisać prosty program co przyspieszy grepolis... BO w takim wypadku jak przyznajecie że i u was na Grepolis ten trick działa, to zaproszenie dla złych programistów... Identycznie mozna było w The West przyspieszyć sobie pracę i działało... ;]
 

DeletedUser

Guest
ale o czym my tu mowimy?

co ma czas systemowy do tego w grze? nic nie ma ...

gram na wielu kompach i z komorki. Nigdy nie bralem pod uwage tego jaki czas ma moj komputer, bo to nie ma znaczenia.

Obecnie sprawdzilem i czas systemowy mam: 21:58:03 a czas w grze 21:57:50. Oba czasy dzialaja niezaleznie. Jak patrzy sie na czas gry i z niego wysyla ataki to wszystko dziala jak w zegarku. Przynajmniej u mnie.

Panie administratorze...czas systemowy nie ma znaczenia dla tej gry.

Jesli macie w systemie inny czas gry niz ten co jest pokazywany w lewym dolnym rogu przegladarki to jest to WASZ blad a nie blad zegara systemowego ...

-------------------
Jedyne co przychodzi mi do glowy to fakt, ze kolega co opisuje problem uzywa przegladarki, systemu, jakiegos programu zewnetrznego, ktory powoduje bledne wskazywanie zegara gry na jego komputerze. I pewnie to ostatnie jest najbardziej prawdopodobne.

Polecam:
1. Nagranie najnowszej wersji javy ze strony producenta
2. Wylaczenie wszystkich zbednych procesow uruchomionych na tym komputerze, np. przyspieszacze internetu, filtry itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Jeszcze przy okazji AT...

http://img684.imageshack.us/img684/6973/zytiming.jpg

Skoro wychodza takie cyda jak koega psize zo blędnym AT, to i wychodza takie ze mozna xxx atakóww tą samą sekunde zrobić ^___^:D


SS, w URLU, gdyż nie che rozciagać forum (czysto, estetycznie)

Ich czasy dojścia są różne, jedynie podgląd premium błędnie podaje jako 0:00:00 zgłoszone i ma być poprawione w jednym z najbliższych updatów.
 

DeletedUser

Guest
Te update'y to nie wiem czy nie wnoszą czasami więcej błędów niż same ich naprawiają.

Mam nadzieję, że ktoś się zajmie porządnie sprawą antytimmingu, filmik o który prosiliście jest, a więc pozostaje go przeanalizować.
Pomysły o:
- niezsynchronizowanym zegarze komputera z zegarem wewnętrznym gry
- lagach w czasie wysyłania ataków - jakby atak poszedł z lagiem 10 sekundowym, poszedłby do przodu, nie do tyłu - bo at był do tyłu o 20 sekund.

są absurdalne. Filmik jest zamieszczony w internecie i jest słaba jakość tego. Jak odtwarzam to u siebie wszystko jest płynnie i dokładnie pokazane. Mam nadzieję, że to zostanie naprawione.

Właściwie rzecz ujmując powinienem rościć sobie pretensje o odszkodowania za błędy w płatnej grze - nie roszczę. Proszę, jak zresztą wszyscy aktywni gracze, o naprawienie podstawowych błędów.

Pozdrawiam.

PS. Co do banów (wiem, że mówię teraz tak jak p. Kaczyński) - szukacie na mnie byle pretekstu, żeby mi wcisnąć jakiegoś bana. Dostałem już 3 w ciągu 2 miesięcy gry. Jak dojdziecie do 7 to Wam pogratuluję i sam zakończę grę.
 

DeletedUser9664

Guest
Ich czasy dojścia są różne, jedynie podgląd premium błędnie podaje jako 0:00:00 zgłoszone i ma być poprawione w jednym z najbliższych updatów.

I tu się mylisz... obydwa weszły w tej samej sekundzie do wroga... Wiem bo mam raporty...
A to 00:00:00 to czas drogi pozostały...

W samych właściwościach ataków było przezemie sprawdzone i oba wchodziły w tej samej sekundzie...

Dziś dla odmiany AT mi atak przeniósł nie o 5sec, tylko o całe 1 sec... ;]
Wiec wchodziło XX:XX:33: oraz XX:XX:34

Wiec chyba cały skrypt z timingiem i AT, macie do poprawy, skoro sypie se na podstawowych poleceniach...
 

DeletedUser5408

Guest
AT działa +/- 10s., co nie oznacza, że zawsze różnica wynosi 10s. Wejście dwóch ataków w jednej sekundzie to nic nadzwyczajnego, a nawet jest to dość częste. Przesunięcie o 1s. też nie powinno Cię dziwić, tak samo mogło przesunąć o 10, 5 czy 0 s., albo i -10 s. Twój problem wynika z niezrozumienia Anty-Timingu.
 

DeletedUser9664

Guest
Nie mam problemów z jego rozumieniem..

Ale skoro ma chronić przed botami, i uber timingowymi atakami, to Czemu to nie działa...

Jedyne co zostaje to atakują liczyć na szczęście w loterii ;] :cool:
Tak czy siak dla mnie to bez różnicy... :D ZObacze kiedy ile ataków max uda się w 1 sekunde wcisnąć... ;]]
 
Do góry