[Naprawiony] Błąd logowania się do świata Lamia

nie mogę się zalogować do świata Lamia wyskakuje mi takie coś

vkdn.jpg
 

DeletedUser13276

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

Dokładnie ja też mam taki sam problem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

Widze ze nie tylko ja mam taki problem
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

Problem zgłoszony.
Prosimy o cierpliwość :)
 
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

cierpliwość a mnie może ktoś tam zaatakować -no chyba że wszyscy mają ten sam problem ale wtedy rodzi się kolejny problem bo straty w rozwoju będą a jak ktoś komuś bunt wbił i miał z kolonem lecieć na synchro i czas jego wybija to ma lipe to jak tutaj spokoj zachować
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

Jeśli Cię to uspokoi, to tak - wszyscy mają ten sam problem.
 

DeletedUser16010

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

ja mam ten sam problem
 
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

Sisi mnie to nie musi uspokajać bo tam rozrywkowo jestem heeh ale powiedz mi co mają zrobić te osoby co planowały akcje poszły ataki czyszczące i miały za 2min. słać kolona a tutaj klapa nie mogą wejść na gre hehe i cała akcja padła bo serwer padł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

ja bym to nazwał złośliwością rzeczy martwych
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

ArtArtWawa no nie przesadzaj... Jak Ci net padnie to będziesz do operatora pisał, że celowo Ci go odłączył, bo ataki słałeś? :D
 
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

ArtArtWawa no nie przesadzaj... Jak Ci net padnie to będziesz do operatora pisał, że celowo Ci go odłączył, bo ataki słałeś? :D
tak ostatnio zrobiłem bo kumpel w n... pracuje i dzwoniłem do niego zgłaszać ten problem-miał wtedy zmiane- a gra w grepo hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Błąd logowania się do świata Lamia

Heh offtopa robimy :D

Też tak mam - mam neta "osiedlowego". Ostatnia akcja, północ, a tu net nie działa. Ślę eska do gościa, a on mi odpisuje: A co znowu akcja na grze? :D

Wracając do tematu: Wszystko działa już od jakiegoś czasu poprawnie, więc zapraszam do logowania się na Lamię :)
 
Do góry