[Naprawiony] Błąd na błędzie

po nowej aktualizacji na każdym świecie mam ten sam problem pojawiają się informacje obok ikon PW i rapków że mam ileś tam PW nie odczytanych i rapków mimo że wszystkie odczytane i to mam na każdym świecie

bbbi.jpg


yizq.jpg
 

DeletedUser19702

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Witaj.

Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki, często wszystko to wyświetlane może być "z pamięci". Możesz usunąć to co Ci niepotrzebne a w resztę wiadomości wejdź i wyjdź, gdy to zrobisz kliknij F5 bądź P.Ctrl + r.

Jeszcze upewnij się czy wszystko masz przeczytane najeżdżając na kopertę w wiadomościach:

Bez tytułu.png

Mam nadzieje że pomogłem, pozdrawiam. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Witam, również ten sam błąd po aktualizacji.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Błąd powinien zostać naprawiony jutro, dzięki za zgłoszenie.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Błąd na błędzie

ja też dziś wchodzę do gry a tu 99 raportów nieprzeczytanych :D A wszystkie oczywiście nie czytałem, ale pojawiło sięto po aktualizacji.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Prometeusz, to akurat nie błąd, tylko celowe działanie :p Stare raporty bądź prywatne wiadomości, które nie zostały jeszcze przeczytane, będą się wyświetlać. Wcześniej wyglądało to tak, że można było obejść system, kliknąć na ikonę, a liczba znikała z paska menu. Teraz trzeba albo skasować, albo przeczytać, żeby liczba nie wprowadzała w błąd. Dlatego polecałabym utworzenie lub poparcie propozycji (nie jestem pewna, ale chyba taki temat już był założony), aby dodać opcję "oznacz wszystkie jako przeczytane".

Co do samego problemu wyświetlania się informacji o nieprzeczytanych PW/rapkach, mimo że wszystkie zostały przeczytane, to na ten moment niestety jest tylko tymczasowe rozwiązanie. Możliwe, że u pojedynczych osób przez pewien czas ów błąd będzie powracać, ale robimy wszystko co w naszej mocy, by nie utrudniało to gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd na błędzie

. Dlatego polecałabym utworzenie lub poparcie propozycji (nie jestem pewna, ale chyba taki temat już był założony), aby dodać opcję "oznacz wszystkie jako przeczytane"..

u mnie taka opcja jest, wiec nie bardzo rozumiem o czym mówisz ;[

i mam nadzieje ze błąd sie wyłączy bo to irytujące ;[
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd na błędzie

u mnie taka opcja jest, wiec nie bardzo rozumiem o czym mówisz ;[

i mam nadzieje ze błąd sie wyłączy bo to irytujące ;[

W przypadku raportów i wiadomości prywatnych? Na wszystkich światach? Sprawdzimy co jest nie tak, dzięki :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Prometeusz, to akurat nie błąd, tylko celowe działanie :p Stare raporty bądź prywatne wiadomości, które nie zostały jeszcze przeczytane, będą się wyświetlać. Wcześniej wyglądało to tak, że można było obejść system, kliknąć na ikonę, a liczba znikała z paska menu. Teraz trzeba albo skasować, albo przeczytać, żeby liczba nie wprowadzała w błąd. Dlatego polecałabym utworzenie lub poparcie propozycji (nie jestem pewna, ale chyba taki temat już był założony), aby dodać opcję "oznacz wszystkie jako przeczytane".

Co do samego problemu wyświetlania się informacji o nieprzeczytanych PW/rapkach, mimo że wszystkie zostały przeczytane, to na ten moment niestety jest tylko tymczasowe rozwiązanie. Możliwe, że u pojedynczych osób przez pewien czas ów błąd będzie powracać, ale robimy wszystko co w naszej mocy, by nie utrudniało to gry.


Shaniu nawet mnie nie strasz, że tak jest na stałe :D Jak ja przeczytam 99 (dziś już 108) raportów? Kiedy ta propozycja przejdzie dalej, oczywiście ją zaakceptowałem, ale oby jak najszybciej weszła w życie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Mam problem taki, że dziś wchodziłem na swoje dwa światy na Itake i na Phi (zawsze z google chrome) i wszystko było ok a od godziny mam tak że na Phi wchodze bez problemu i wszystko ok a na Itakce za pomocą przeglądarki google chrome nie da się grać - nie mam dolnego ani górnego paska menu i jak przechodze na inne swoje miasto to niezmieniają się wartości surowców ani stan wojsk w miastach.
Na itake bez problemu wchodze za pomocą internet explorer i wszystko działa - może dziś była jakś aktualizacja i coś się zepsuło ???
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Błąd na błędzie

Mam problem taki, że dziś wchodziłem na swoje dwa światy na Itake i na Phi (zawsze z google chrome) i wszystko było ok a od godziny mam tak że na Phi wchodze bez problemu i wszystko ok a na Itakce za pomocą przeglądarki google chrome nie da się grać - nie mam dolnego ani górnego paska menu i jak przechodze na inne swoje miasto to niezmieniają się wartości surowców ani stan wojsk w miastach.
Na itake bez problemu wchodze za pomocą internet explorer i wszystko działa - może dziś była jakś aktualizacja i coś się zepsuło ???


Załóż nowy temat a nie się do tego podpinasz :) A co do błędu to wykonaj FAQ błędów i wtedy będzie nam łatwiej Ci pomóc.
 
Odp: Błąd na błędzie

Problem z informacją o nieprzeczytanych raportach/PW powinien zostać już naprawiony. Gdyby ktoś jednak nadal miał sytuację, w której wyświetlane są nieprzeczytane raporty/wiadomości mimo, że wszystkie zostały przeczytane, to wówczas proszę o informację poprzez PW a temat zostanie przywrócony.
 
Do góry