[Naprawiony] Błąd naliczania surowców

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Licznik dostępności surowców w mieście trochę poszalał. Nie wiem, czy to jest stały błąd, czy ma to związek z urodzinami. Raczej obstawiałbym problem z urodzinami, bo dopiero wczoraj zauważyłem tą zależność. Zarówno na przedstawionym rysunku, a także podczas handlowania widać większą ilość surki niż pokazuje to stan liczników. Skrypty nie mają tutaj znaczenia, bo błąd występuje zarówno przy włączonych, jak i wyłączonych skryptach.

6zal1j.jpg


Drugi błąd, również zaznaczony na rysunku dotyczy pochodów triumfalnych. Po przekroczeniu wysokiej ilości puntów walki tekst wychodzi poza grafikę i zlewa się z innym tekstem. Do poprawienia :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

Ale ten błąd występuję chyba tylko na tym obrazku i ewentualnie u ciebie, to znaczy nie wiem jak innym ale ja mam dobrze wszystko z licznikiem surowców :confused:
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

Ostatnio sporo graczy pisze odnośnie błędu z licznikiem surowców. Konkretnie to chodzi o to że strona gry się nie odświeża automatycznie od razu tylko trzeba ją samemu odświeżyć lub przełączyć się na inne miasto i wrócić do poprzedniego. Nie wiem co ma na to wpływ, ale ja takiego błędu nie miałem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

Zmiana miast tutaj nic nie daje...a różnice są jednak duże.

PS: Zauważyłem, że różnica wyrównuje się podczas żądania surki z wiosek. Dlaczego? Ciężko powiedzieć:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

Gdzieś ktoś na urodzinach dał ciała bo te błędy się pojawiły właśnie z bonusem 25% do surek :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

Też mi się tak wydaje...te liczniki jakoś ogłupiały właśnie po pojawieniu się tego bonusu urodzinowego. Może się poprawi właśnie jak się skończy.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

No to czekamy z utęsknieniem aż się skończy :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

No to problem rozwiązany:) Już wszystko normalnie chodzi jeśli chodzi o surowce. Problemem urodziny i bonus do produkcji surki nie uwzględniany przez liczniki...bonus się skończył, to i problemu brak.

Temat do zamknięcia...szkoda, że nikt się nie zainteresował nim podczas jego trwania:/
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Błąd naliczania surowców

Teraz będziemy otrzymywać łaski w ilości 500 na godzinę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry