[Naprawiony] Błąd nieodczytania wiadomości

Witam

Po kliknięciu przycisku" Oznacz wszystkie jako przeczytane" w oknie wiadomości, zostają one faktycznie odznaczone, ale nie znikają powiadomienia o nich. Od momentu wprowadzenia tego przycisku brak znikania powiadomień to norma i wyjściem jest kasowanie wszystkich wiadomości lub pisane ticketów. Czyścić można jedynie monitor po opluciu go kawą, gdy coś takiego się widzi
Może zostanie coś ruszone w tej kwestii, bo wiem, że dzieje się to nie tylko u mnie, a przecież każdy nie będzie pojedynczo odczytywał 30-40 wiadomości sprzed kilku dni. Chyba, że góra lubi siedzieć i usuwać to ciągle, wtedy ten post można uznać za nieaktualny :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...gdyby to było takie proste, to by doświadczony gracz o tym nie pisał :)
 
Niestety Don dla niektórych nie jest łatwe zrozumienie pewnych rzeczy
smiley_emoticons_lol.gif


Przecież pisałem jakie są wyłączne możliwości usunięcia, oraz że można jedynie czyścić monitor po opluciu go kawą :)
Błagam, stały komunikat "Proszę wyczyścić dane przeglądarki" przy braku znajomości problemu można wyrzucić do kosza i popłakać się ze śmiechu :)
 

DeletedUser22713

Guest
Tia, każdy po dłuższej nieobecności ma ten błąd ale stała formułka o wyczyszczeniu danych musi być. Zaraz jeszcze napiszą, żeby wyłączyć skrypty
 
Do góry