[To nie błąd] Błąd obrazka z rozszerzeniem png

  • Rozpoczynający wątek *Empty997*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć mam problem odnośnie obrazków png w profilu sojuszu jak i graczy. Mianowicie gdy wrzucam obrazek png bez tła to zamiast brak tła wrzuca się strasznie brzydkie czarne tło:/ co bardzo bardzo bardzo brzydko wygląda...
Zróbcie coś z tym jak możecie bo to strasznie irytujące...

A na forum zamiast braku tła wrzuca się białe które też wygląda strasznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd obrazka z rozszerzeniem png

Grafika jest już gotowa ściągnięta z internetu, czy ręcznie dodajesz przezroczystość w jakimś programie? Jeśli tak, to w jakim?

Korzystam z Irfan View, działa bez problemu w profilu gracza oraz sojuszu:

3ygb.png


Co do avatara, upewnij się, że ma maksymalny rozmiar 100x100 pikseli. W przeciwnym razie forum automatycznie go pomniejszy i będziesz miał białe tło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd obrazka z rozszerzeniem png

grafika została ściągnięta jako .png z neta i przerobiona w programie Adobe Photoshop
A dokładnie podkładana odpowiednia nazwa i zmniejszanie di odpowiedniego rozmiaru

i tak to wygląda na grepo:/

bez tytułu.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd obrazka z rozszerzeniem png

@adriankiller jeśli byś czytał co jest napisane to byś takich spamów nie robił...
Nie mam problemu z robieniem przezroczystego tła, tylko z tym ze grepo zamienia mi przezroczyste tło na czarne, więc nie spamój więcej jak nie masz niczego inteligentnego do dodania...
 
Odp: Błąd obrazka z rozszerzeniem png

mi sie jakos nie robi ;)
robisz blad gdzies a gdzie to tobie nie powiem glowkuj dalej skoro uwazasz ze spamuje :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd obrazka z rozszerzeniem png

Mógłbyś podesłać mi ten obrazek, który chcesz wrzucić do profilu, niezmodyfikowany? Sprawdzę, czy z moją metodą również pojawi się czarne tło.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd obrazka z rozszerzeniem png

@adriankiller jeśli byś czytał co jest napisane to byś takich spamów nie robił...
Nie mam problemu z robieniem przezroczystego tła, tylko z tym ze grepo zamienia mi przezroczyste tło na czarne, więc nie spamój więcej jak nie masz niczego inteligentnego do dodania...

Sprawdź z Gifem
 
Do góry