[To nie błąd] Błąd pkt rozwoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22102
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Nie wiem, czy to jakiś błąd gry, błąd skryptu, czy coś źle czytam, ale wydaje mi się, że według tego 2 takie same poziomy tych samych budynków mają różną wartość pkt rozwoju?:confused:



chyba nie widać, to dodaje link, albo może jakiś moderator to poprawi :p

Link
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju

Najwyraźniej błąd skryptu, bo sama gra takiej opcji nie posiada i chyba Administratorzy nie wiele będą mogli tu poradzić. Może lepiej napisać post i zapytać się o to w temacie odnoszącym się do Twojego skryptu?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju

Najwyraźniej błąd skryptu, bo sama gra takiej opcji nie posiada i chyba Administratorzy nie wiele będą mogli tu poradzić. Może lepiej napisać post i zapytać się o to w temacie odnoszącym się do Twojego skryptu?

mam 3 skrypty i nie wiem w którym znajduje się ta opcja :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju

Ta opcja jest w QT dostępna.


PS: Te ilości punktów za poziom budynku też jakieś za duże się wydają?! Choć jak teraz patrzę, to u mnie wygląda to lepiej...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju

Fakt, troszkę przyduże są te wartości.
Tu tabela punktów, jak widać za akademię na 35 dostaje się mniejsze ilości, więc te pewnie wina skryptu.
 

DeletedUser23990

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

Najwyraźniej błąd skryptu, bo sama gra takiej opcji nie posiada i chyba Administratorzy nie wiele będą mogli tu poradzić. Może lepiej napisać post i zapytać się o to w temacie odnoszącym się do Twojego skryptu?

gra zatrzymuje czas w punkcie rozwoju=tzn czas wykonania czynności np. budowy senatu ,czy innej placówki z 3godz. wzrastado8 godz ,budowa portu z 2min urosła do2 godz. i nadal jest nieukonczona budowa- to samo dzieje sie z innymi placówkami. Misje -ich wykonanie jest czasami o40%-80% większe niż podaje gra.X-nie mogę wykonywać podbojów na wyspie
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

Najwyraźniej błąd skryptu, bo sama gra takiej opcji nie posiada i chyba Administratorzy nie wiele będą mogli tu poradzić. Może lepiej napisać post i zapytać się o to w temacie odnoszącym się do Twojego skryptu?

Dokładnie tak, wygląda to na błąd w samym skrypcie.

gra zatrzymuje czas w punkcie rozwoju=tzn czas wykonania czynności np. budowy senatu ,czy innej placówki z 3godz. wzrastado8 godz ,budowa portu z 2min urosła do2 godz. i nadal jest nieukonczona budowa- to samo dzieje sie z innymi placówkami. Misje -ich wykonanie jest czasami o40%-80% większe niż podaje gra.X-nie mogę wykonywać podbojów na wyspie

W takim przypadku zazwyczaj pomaga odświeżenie strony, ewentualnie wyczyszczenie plików tymczasowych. Jeśli nadal czasy będą wyświetlać się niepoprawnie, daj znać, sprawdzimy w czym może tkwić problem.
 

DeletedUser23990

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

mam ten sam problem.Nie mogę ruszyć żadnej bazy.Mam7 baz w rozwoju gra przyjęła do budowy, a teraz wykazuje,że brak ludzi do rozwoju.Gospodarstwochyba20 poz. X-pokonałem przeciwnika tak wykazała gra mam zarezerwowame miasto, nie chcę go stracić.Gra wykazała planuj- jak to zrobić..Co mam robić aby posuwać się do przodu. 4- ty raz zaczynam grę od zera Według mni instrukcje sa zawiłe i za dużo szyfrów czlowiek nie wie o co się rozchodzi. Uważam,ze gra powinna byc stopniowana z ,podziałem szyfrów ,haseł ł ich opisów Gra jest ciekawa,ale wstepujący gracz od razu gubi się na samym początku
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

Widzs nikt nie odpowiada, to ja sprobuje pomoc.
Skoro masz info, ze za malo ludzikow to musisz postawic gospodarstwo. Planowac tam nic nie musisz, poprostu mozesz olac okienko jakie Ci wyskoczy. A to co opisujesz to najwyrazniej tylko brak ludzikow
 

DeletedUser23990

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

tera jest całkiem dobrze harowałem jak woł do18 poz senatu i 22 poz gospodarstwa a teraz gra skasowała mnie całkowicie z gry.PO jaka cholere sie starałem aby byc załatwionym jak głupek. i co dalej nie usuniecie usterek? Gra znalazła już rozwiązanie = zlikwidowała mnie z moim całym dorobkiem gry. Jak chce grac to mam zaczynac znowu od zera i dociągnąc do poz 22 i znowu cyrk? czy zbadacie sprawwe do końca?ibęde grał dalej tak ja kinni?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

W jaki sposób gra skasowała Ciebie? Gra przecież nie może Ciebie skasować! Chyba, że jakiś inny gracz podbił Twoje miasto...wtedy trzeba rzeczywiście zaczynać od nowa jeśli to było Twoje jedyne miasto. Jednak na tym ta gra przecież polega!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda

A no chyba, że tak
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry