[To nie błąd] Błąd po aktualizacji

Status
Zamknięty.
Wraz z nową aktualizacją, nie widzę na swoich miastach czy działają mi jakieś bonusy czy nie ;)

I np. chciałam puścić zewik gdzieś, bo myslałam, że się skończył, bo nie widzę informacji, a tu się okazuje, że on dalej działa :3
 
nie działa wiele grafik pod nazwą miasta , niemniej jednak bonusy które nadal trwają są ;) najeżdżając kursorem w "puste" miejsce pojawiają się okna z bonusami ...
 

DeletedUser29238

Guest
Zew działa, czas też jest widoczny po najechaniu kursorem.
 
ale ja nie napisałam, że nie działa, tylko, że nie pokazuję ich tak jak wcześniej. Takie najeżdzanie w eter pustego pola i sprawdzanie, czy coś jest odpalone czy nie, zamiast tego jak wcześniej to było pokazane, jest niewygodne i chyba mi nie powiesz, że to nie jest błąd, tylko zaplanowane działanie...
 
na Pandosii normalnie mam, na Nysie nie widzę żadnego odpalonego bonusu chyba że najadę kursorem myszki w puste pole, ale jak napisałam - chyba nie jest to prawidłowe?
 

DeletedUser32539

Guest
Wraz z nową aktualizacją, nie widzę na swoich miastach czy działają mi jakieś bonusy czy nie ;)

I np. chciałam puścić zewik gdzieś, bo myslałam, że się skończył, bo nie widzę informacji, a tu się okazuje, że on dalej działa :3
na Pandosii normalnie mam, na Nysie nie widzę żadnego odpalonego bonusu chyba że najadę kursorem myszki w puste pole, ale jak napisałam - chyba nie jest to prawidłowe?
możesz załączyć grafikę z występującym błędem?
 

DeletedUser29238

Guest
ale ja nie napisałam, że nie działa, tylko, że nie pokazuję ich tak jak wcześniej. Takie najeżdzanie w eter pustego pola i sprawdzanie, czy coś jest odpalone czy nie, zamiast tego jak wcześniej to było pokazane, jest niewygodne i chyba mi nie powiesz, że to nie jest błąd, tylko zaplanowane działanie...
To nie jest błąd. Czas działania nie jest widoczny przy nazwie i komunikat o czasie pokazuje się po najechaniu kursorem. Jeśli nie widzisz ikonki pod nazwa miasta, to zalecam czyszczenie przeglądarki. Bo mniemam, że nie widzisz ikonki, skoro twierdzisz, że najeżdżasz w puste pole.
 
dobra już działa ;3 teraz nie mam jak tego pokazać, ale nie widziałam żadnej ikonki już jest okey wszędzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry