[Naprawiony] Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15451
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15451

Guest
W momencie kiedy ustawiam handel miedzy swoimi miastami, klikając ikonkę np. drewna by wrzucić maksymalną ilość, wielokrotnie zdarza się, iż dodaje +1 stanu magazynowego co skutkuje koniecznością wpisywania żądanej ilości z klawiatury lub czekania na przyrost by nie wyskakiwał komunikat"nie możesz wysłać więcej surowców niż posiadasz".
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

W momencie kiedy ustawiam handel miedzy swoimi miastami, klikając ikonkę np. drewna by wrzucić maksymalną ilość, wielokrotnie zdarza się, iż dodaje +1 stanu magazynowego co skutkuje koniecznością wpisywania żądanej ilości z klawiatury lub czekania na przyrost by nie wyskakiwał komunikat"nie możesz wysłać więcej surowców niż posiadasz".

Gdzie błąd występuje?
Wyczyść pamięć przeglądarki. Wyłącz skrypty, spróbuj z inną przeglądarką. Z innym komputerem.
Jak to zrobisz to powiedz, czy pomogło na Twój problem :)
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

czy ten screen wystarczająco obrazuje mój problem? tym razem po kliknięciu na ikonkę drewna wrzuciło +2 więcej niż jest w magazynie
blad.png
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

Po prostu zrób co napisałem. Jeśli to nie pomoże to wtedy wina gry.
Ale jednak nikt tego błędu nie zgłaszał, więc to raczej u ciebie :)
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

to się pojawiło dopiero kilka dni temu i nie za każdym razem ma miejsce, możliwe że to wina konwertera
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

No to kurczę sprawdź!
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

sprawdziłem, bez konwertera też to samo
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

A skasowałeś pamięć podręczną?
Ciasteczka?
Spróbuj, często w tym problem.
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

skasowałem i sprawdziłem dodatkowo na chrome, tez ten sam błąd, na explorerze nie chciało się zalogować do końca grepo to nie wytrzymałem i zamknąłem
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

Sprawdź też inny komputer. Jeśli nadal masz ten błąd to wtedy błąd jest prawdopodobnie u Inno.
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

sprawdzone na różnych komputerach, ip i systemach operacyjnych, ciekawi mnie też czy tylko ja tak mam
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

mam Chrome i mam ten sam porblem
świat Juktas
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

No to mamy wykryty błąd :D
 
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

czy ten screen wystarczająco obrazuje mój problem? tym razem po kliknięciu na ikonkę drewna wrzuciło +2 więcej niż jest w magazynie
View attachment 2412
Różnica pomiędzy surowcami w prawym górnym rogu a tymi w okienku do wysłania surowców wynika z tego, że ilość wyświetlanych surowców w prawym górnym rogu jest aktualizowana co jakiś czas, a nie na bieżąco. Stąd jak zapewne łatwo zauważyć często mamy przyrosty po kilka surowców (chyba, że produkcja jest mała lub jest to wolny świat). Dlatego też wizualnie mamy różnicę w ilości surowców. W przedstawionej sytuacji powinieneś mieć 11701 drewna.

Próbowałam odtworzyć tę sytuację i za każdym razem mogłam wysłać surowce bez komunikatu, że "nie możesz wysłać więcej surowców niż posiadasz".

Sprawdź też inny komputer. Jeśli nadal masz ten błąd to wtedy błąd jest prawdopodobnie u Inno.
gildon, proszę nie męcz tak graczy sprawdzaniem wszystkiego. Czasami wystarczy rzucić okiem i już wiadomo o co chodzi. O ile faktycznie cache czy skrypty mogą powodować błędy, to już sprawdzanie innego komputera na prawdę zwykle jest zbędne - przecież Ty czy ja czy ktokolwiek inny może sprawdzić na innym komputerze :)
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

screen jest z phi, sprawdzałem też efez i knossos, występuje ten komunikat, nie jest to uciążliwe gdy przysyłam od czasu do czasu i mogę chwile odczekać ale gdy odbudowuję np. 3k ogni to szlag mnie trafia
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

U mnie na Juktasie jest podobnie. Często wyskakuje mi info "nie możesz wysłać więcej surowców niż posiadasz" korzystając z opcji handel u handlarza. Problem występuje od jakiegoś czasu..
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

potwierdzam.

sporadycznie, ale też miewam ten komunikat.
 

DeletedUser120

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

u mnie na Phi mam to non stop
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Błąd podczas ustawiania przesyłu surowców

I rozbierz komputer najlepiej i dodatkowo telewizor też...

Problem dotyczy wszystkich na świecie Phi.
 
Do góry