[To nie błąd] Błąd przy posiłkach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24417
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24417

Guest
Witam,
Zauważyłem błąd podczas posiłków szermierzy, łuczników itp.
Przez sześć godzin miałem dostawać co godzinę czterech szermierzy, więc powinienem łącznie dostać 24 szermierzy.
Dostałem poniżej piętnastu.
Co jest?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Błąd przy posiłkach

A miałes odpowiednią liczbe wolnych mieszkańców? :)
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Błąd przy posiłkach

u mnie tez jest ten blad
mam odpalone posilki - hopki 4x6h i posilki - luki 4x6h, oba wystartowaly jednoczesnie godzine temu i nie dostalem do tej pory zadnego wojaka, wolnych ludzi mam 52
normalnie powinno dodawac po jednym co kwadrans, a tu do tej pory zadnego nie dostalem
odswiezenie nic nie zmienilo

edit:
jednak dostaje, tylko wrzucilo mi po 4 na raz po ponad godzinie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24383

Guest
Odp: Błąd przy posiłkach

u mnie tez jest ten blad
mam odpalone posilki - hopki 4x6h i posilki - luki 4x6h, oba wystartowaly jednoczesnie godzine temu i nie dostalem do tej pory zadnego wojaka, wolnych ludzi mam 52
normalnie powinno dodawac po jednym co kwadrans, a tu do tej pory zadnego nie dostalem
odswiezenie nic nie zmienilo

edit:
jednak dostaje, tylko wrzucilo mi po 4 na raz po ponad godzinie

Z tego co mi się kojarzy to ostatnio gdzieś wyczytałem, że zmienił się sposób otrzymywania jednostek z tych bonusów i tak jak napisałeś otrzymujesz co godzinę daną liczbę a nie co 15 minut jedna sztukę.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd przy posiłkach

Z tego co mi się kojarzy to ostatnio gdzieś wyczytałem, że zmienił się sposób otrzymywania jednostek z tych bonusów i tak jak napisałeś otrzymujesz co godzinę daną liczbę a nie co 15 minut jedna sztukę.

Tak, zostało to zmienione po ostatnich problemach z posiłkami zdobytymi w Bitwie o Troję. Nie jest to błąd.
 
Do góry