błąd przy próbie połączenia przez telefon

  • Rozpoczynający wątek Szybkinumerek?
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam taki problem, gdy chce się zalogować na konto przez opere mini, wywala mnie na stronę główną po wybraniu świata. Do wczoraj nie było problemu, na komputerze wszystko jest ok. Co mam robić?
 

DeletedUser

Guest
Zmień przeglarkę na Mozille ;D Na Operze też tak mam ;-
 

DeletedUser

Guest
GREPOLIS w komórce

Witam!! Mam problem z gra przez komórkę. A mianowicie przy wybieraniu swiata gry gra sie nie wczytuje. a jeszcze kilka dni temu wszystko działało. sprawdzałem inne gry wszystko działa. Prosze o pilną informacje na ten Temat. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
wydaje mi sie ze sprawa jest bardzo powazna i godna uwagi
 

DeletedUser

Guest
ja mam podobnie, tyle że nie wczytuje sie po wciśnięciu opcji zaloguj, wysłałem pytanie do supportu ale jeszcze nie odpisali
 

DeletedUser

Guest
ach trzeba to zgłośić :S napisz do Prowadzącej Projekt !
 

DeletedUser

Guest
Zgłoszenie: logowanie
finance
2010-02-28 16:44:16
Mam pytanie, mam nokie E_50 i nie mogę się z niej zalogować do gry, najeżdżam na przycisk zaloguj, klikam na niego i nic się nie dziej, czy można to naprawić czy jest to nie możliwe?
andrev1
2010-02-28 17:57:15
Witaj finance,

Z powodu ogromnego napływu graczy serwery są przeciążone. Także transfer internetu na twoim telefonie może być za mały
Pozdrawiam, aby gra chodziła prawidłowo.
andrev1 Grepolis Team

otrzymałem taką odpowiedź z supportu, ale moim zdaniem to jakiś bug
 

DeletedUser

Guest
próbowałem wejsc o 24 :00 jest to samo, wszystkie inne gry działaja (plemiona, ikariam,ogame). Ktos właczył jakas blokade!!!!
 

DeletedUser

Guest
finance, czasami na kompie przy szybkim łączu nie można się zalogować albo wywala błąd 500, także w przypadku komórki, gdzie przepustowość jest o niebo mniejsza, błąd ten będzie występował częściej, a spowodowany jest przypuszczalnie przeciążeniem serwerów, mówiąc krótko nikt nie przewidział, że zainteresowanie grą w pierwszej fazie będzie tak ogromne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wiem, tylko dlaczego na operze nic nie wyskakuje tylko powraca do strony logowania, podobnie jak kliknie się na inne światy, być może zamkneli "kurek" dla gości z wolnym netem ale być może to jest bug opery lub gry? Lecz twoja odpowiedź i tak jest bardziej sensowna od moich domysłów :)
 

DeletedUser77

Guest
Połączyłem dwa tematy, ponieważ dotyczyły tego samego błędu.
Kamil 'yetj'
 

DeletedUser

Guest
Zgłoszenie: Dostęp przez telefon
Szybkinumerek?
2010-02-28 20:01:13
Poruszyłem sprawę na forum, ale przez 2 dni nie zareagowano, więc postanowiłem napisać bezpośrednio do supportu.
Gdy łącze się z kontem przez telefon (Opera mini 4.2) i wybieram świat wyrzuca mnie znowu na stronę główną. Zauważyłem że na forum że oprócz mnie ma ten problem wiele innych osób.
Proszę o zareagowanie, wielu osobom właśnie się kończą ferie i będą potrzebować dostępu przez telefon.
krzyzakp
2010-02-28 23:30:00
Witaj Szybkinumerek?,

Problem wynika ze sposobu, w jaki przeglądarki w telefonach komórkowych obsługują JavaScript (o ile w ogóle go obsługują - bez niego gra w grepolis jest prawie nie możliwa).

Pozdrawiam,
krzyzakp Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
z tego co wiem opera obsługuje Java Script ale podobno ktoś mówił że kiedyś wchodził i dopiero 2 dni temu sie zepsuło. Moim zdaniem powini sie przyjrzeć temu bliżej.
 

DeletedUser

Guest
właśnie im to odpisałem, powiedzieli że się przyjrzą temu.
 

DeletedUser

Guest
no ile można czekać? Mam tylko nadzieję że przy następnej aktualizacji gry rozwiążą ten problem
 
Do góry