błąd przy próbie połączenia przez telefon

  • Rozpoczynający wątek Szybkinumerek?
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
mam ten sam problem nie moge zalogowac sie przez mini opere 4 ani skyfire, dopiero na mini operze 5 moge wejsc, przegladarka systemowa telefonu tez nie chce mnie zalogowac
 

DeletedUser

Guest
Na operze mini 5 ja dalej nie mogę wejść. Ruszyło się coś w sprawie rozwiązania tego problemu??
 

DeletedUser

Guest
mi na 5 weszło ale gra jest w tedy bardzo utrudniona, ponieważ na moim telefonie niemożliwe jest klknięcie polis nie mówiąc o przesuwaniu mapki a na budynki celuje na ślepo :/
 

DeletedUser

Guest
mi na 5 weszło ale gra jest w tedy bardzo utrudniona, ponieważ na moim telefonie niemożliwe jest klknięcie polis nie mówiąc o przesuwaniu mapki a na budynki celuje na ślepo :/

wyłącz ładowanie obrazków i będziesz miał nazwy budynków w podglądzie miasta.

mapkę trzeba na wyczucie. jak trafisz, to się na jasno-niebiesko podświetli "ramka" kwadratu(kwadrat to wioska :D).
 

DeletedUser

Guest
Tak na wszelki wypadek sprawdzalem dzis opere mini 5 beta 2 demo na stronie - ani na stronie, ani na komie nie moge przejsc kroku wyboru swiata.

Pisalem do supportu -> zalecili instalacje opery mobile 10. Czyli nie ma szans uruchomienia gry na starszych telefonach z java?
 

DeletedUser

Guest
Opera Mobile bez problemu otwiera grę.
Do tego powinniście mieć dobrze skonfigurowany telefon w połączeniach internetowych.
Starsze modele... na SE nie sprawdzałem, jednakże na symbianie i Opera Mobile wszystko działa bez zarzutów.
 

DeletedUser

Guest
Co z tego ze gra chodzi na opera mobile 10 jak chodziła na opera 4,2 osobiscie odpalałem giere przez tydzien na telefonie W890i a tu nagle po tygodniu przestaje. nie wiem o co Tu chodzi pisałem do supprtu odpowiadaja zeby czekac, ja poczekam ale jesli nie zrobia tego to gra sie nadaje do kosza bo jakos Plemiona działaja Ogame działa Ikariam działa wszystkie K.... gry jakos chulaja na telefonie a akurat ta nie czemu?? byc moze zostaje dopiero udoskonalana ale takie podstawowe rzeczy trzeba pielegnowac bo to graczy bardzo ale to bardzo denerwuje . Proponuje zrobic masowe wpisy do supportu tych którzy chca zeby gra działała po jesli bedziemy w pojedynke walczyc to nie wygramy. POZDRO
 

DeletedUser

Guest
Naprawilem ten problem,
Jesli macie SE i opere mini 5 beta 2 to zmiencie sobie w ustawieniach telefonu ustawienia internetowe z wap na internet a w ustawieniach opery z http na socket i juz dziala. W razie pytan pisac pw
 
Do góry