1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Przekierowano do ticketów] Błąd rozbudowa

Dyskusja w 'Archiwum błędów w grze' rozpoczęta przez użytkownika Szmari, 10. Sty 2018.

1. Szmari

Szmari

Dzień dobry. Chciałam zgłosić błąd, który zauważyłam 9 stycznia 2018 roku w Grepolis.
    Wybrałam budynki do rozbudowy (mur na poziom 9, 10, 11). Kilka minut później miasto zostało zaatakowane, mój poziom muru spadł do zera, zaś na pasku miałam czas rozbudowy muru na poziomie 11 (ponad godzinę), a robił się na poziom 1. Kolejne poziomy murów, drugi i trzeci pozostał ten sam czas co z 10 i 11 poziomu. A ilość surowców nie została zwrócona. Dowód w załączniku.

2. gamma321

gamma321

Proszę o zgłoszenie tej sprawy w formie ticketa. Zrzut ekranu będzie przydatny, jednak z całego ekranu by się przydał, łatwiej będzie zidentyfikować problem, np czas, świat itp. Jeśli, to nie odświeżenie ekranu to postaramy się wyjaśnić problem.

3. DonBeker

DonBeker

A co tutaj chcecie weryfikować? Przecież od zawsze jest tak, że czas budowy się nie zmienia mimo obniżenia poziomu danego budynku błyskawicą/katapultami. Nie dotyczy to tylko muru, ale wszystkich budynków.

Podobnie ma się sprawa z senatem i jego podnoszeniem w górę. Jak wiadomo, im wyższy poziom senatu, tym krócej trwa budowa. Jednak jak zlecimy budowę poziomu senatu i później budowę czegoś innego, to tej drugiej budowie nie aktualizuje się czas. Budowa trwa tyle, na ile pozwalał senat na niższym poziomie.

navyblue lubi to.
  4. gretsky

gretsky

Do góry