[Przekierowano do ticketów] Błąd rozbudowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30580
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30580

Guest
Dzień dobry. Chciałam zgłosić błąd, który zauważyłam 9 stycznia 2018 roku w Grepolis.
Wybrałam budynki do rozbudowy (mur na poziom 9, 10, 11). Kilka minut później miasto zostało zaatakowane, mój poziom muru spadł do zera, zaś na pasku miałam czas rozbudowy muru na poziomie 11 (ponad godzinę), a robił się na poziom 1. Kolejne poziomy murów, drugi i trzeci pozostał ten sam czas co z 10 i 11 poziomu. A ilość surowców nie została zwrócona. Dowód w załączniku.


26782498_400534697070472_1783259681_o.jpg
 

DeletedUser19286

Guest
Proszę o zgłoszenie tej sprawy w formie ticketa. Zrzut ekranu będzie przydatny, jednak z całego ekranu by się przydał, łatwiej będzie zidentyfikować problem, np czas, świat itp. Jeśli, to nie odświeżenie ekranu to postaramy się wyjaśnić problem.
 

DeletedUser19924

Guest
A co tutaj chcecie weryfikować? Przecież od zawsze jest tak, że czas budowy się nie zmienia mimo obniżenia poziomu danego budynku błyskawicą/katapultami. Nie dotyczy to tylko muru, ale wszystkich budynków.

Podobnie ma się sprawa z senatem i jego podnoszeniem w górę. Jak wiadomo, im wyższy poziom senatu, tym krócej trwa budowa. Jednak jak zlecimy budowę poziomu senatu i później budowę czegoś innego, to tej drugiej budowie nie aktualizuje się czas. Budowa trwa tyle, na ile pozwalał senat na niższym poziomie.
 
Do góry